Spend With Ukraine — нова платформа-каталог українських компаній, представлених у всьому світі

Десятки провідних українських брендів об’єдналися та запустили ініціативу Spend With Ukraine. Основна мета — розповісти світу про найкращі українські товари й послуги, які заслуговують на міжнародне визнання. У такий спосіб можна не лише пропонувати глобальному ринку інноваційні та зручні продукти, а й підтримувати економіку України.

На сайті проєкту доступний каталог з українськими компаніями, стартапами та брендами, що працюють на міжнародному ринку. Усі компанії поділені на категорії: ґаджети, продуктивність, освіта, творчість, лайфстайл, мода, дім та аксесуари, сервіси, агенції.

Серед представлених компаній: Petcube, Ajax Systems, Grammarly, Preply, Depositphotos, Reface, Awesomic, MacPaw, Readdle, Etnodim, Bevza, Gunia Project, Mahno, Rekava, Banda, Fedoriv та інші. Ініціатором проєкту стала команда стартапу O0 Design.

На сайті ініціативи також можна подати заявку чи повідомити про хороший український товар чи послугу, які зараз не представлені в каталозі, але потенційно підпадають під одну з визначених категорій.

Головні вимоги до компаній:

  • якісний та сучасний продукт, яким може пишатись Україна;
  • можливість здійснення міжнародної доставки або надання послуг на світовому ринку;
  • наявність англомовної версії сайту та зрозуміла форма зворотного зв'язку для потенційних користувачів.

Джерело: Міністерство культури та інформаційної політики України

1224
CASES
Ukraine, Kyiv