Starlight Media створила об’єднаний департамент комунікацій та сталого розвитку

Корпоративні комунікації орієнтуватимуться на розвиток бізнесу – зараз та в майбутньому, а стратегія сталого розвитку Starlight Media стане ще більш інтегрованою у внутрішні та зовнішні комунікаційні проєкти компанії. Департамент очолила Яна Гончаренко, яка раніше керувала напрямом сталого розвитку групи.

Департамент опікуватиметься внутрішніми та зовнішніми комунікаціями групи, сталим розвитком та новим для бізнесу напрямом міжнародних комунікацій. Для більшої інтеграції теми сталого розвитку в продукти компанії та кращого розуміння ініціатив міжнародної співпраці, департамент відтепер працює в Мовленні Starlight Media, щоб об’єднати зусилля та ресурси з маркетинговою командою Групи.

Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media: «Поки наші героїчні захисники та захисниці боронять нашу країну на військовому фронті, наше завдання – не поступатись у цінностях, що визначають відповідь на питання що це за країна. З абсолютною вірою в перемогу, ми продовжуємо розвиток ініціатив, що відображають наші цінності свободи, рівності, прав людини та розвивають партнерство в команді, індустрії та на міжнародному рівні. Яна дуже компетентна та ціннісна частина нашої команди. Ми вітаємо її в новій ролі та переконані, що наші спільні досягнення отримають новий розвиток та масштаб у цій синергії функцій».

Starlight Media прагне до ще більшого відображення соціальної місії як в комунікаціях з командою, так і в рішеннях та нових партнерствах. Одними з фокусів зовнішніх комунікацій також стануть підтримка руху до відновлення та голосу медіагрупи в індустріальних комунікаціях.

Яна Гончаренко, директорка з корпоративних комунікацій та сталого розвитку Starlight Media: «Команда Starlight Media - це не тільки визначні таланти. Це небайдужі люди для яких прагнення допомогати іншим, суспільству, країні – базова цінність. Разом з ними в останні роки ми реалізували багато корисних ініціатив, як публічних, так і корпоративних. З початком повномасштабної війни, вони щоденно працюють на вістрі інформаційного фронту, продовжують творити задля підтримки українців, шукати нові ідеї для відновлення. Я вірю, що навіть в цей складний час, поруч з ними нам вдасться досягти ще більшої соціальної користі, відобразити наші цінності в комунікаціях як серед команди, так і в нашому діалозі та партнерстві зі світом».

Нагадаємо, Starlight Media у 2020 році стала першою українською медіакомпанією, що орієнтується на Цілі сталого розвитку ООН. У 2021 група розробила та прийняла стратегію розвитку різноманіття та інклюзивності. Від початку повномасштабної фази війни, медіагрупа сконцентрувала всі свої зусилля на підтримці українців та українок, інформаційної безпеки країни та соціальних ініціатив.

772