Стартап на мільйон: відкрито прийом заявок на Startup World Cup Ukraine!

Переможець регіонального відбору Startup World Cup стане офіційним представником України на Великому фіналі конкурсу у Сан-Франциско, що відбудеться восени 2022 року, та отримає можливість виграти $1 000 000.

Startup World Cup – це найбільша глобальна конференція-конкурс стартапів з фіналом у Кремнієвій долині, що традиційно збирає понад 2 500 інвесторів, більше 500 спікерів та близько 50 тисяч учасників з усього світу. Центральне дійство івенту – пітчинг стартапів-переможців регіональних відборів з понад 60 країн Європи, Азії, Африки, Австралії, Північної та Південної Америк.

Реєстрація на регіональний відбір конкурсу в Україні розпочалася 13 січня і триватиме до 18 лютого 2022 року. Основними вимогами до учасників є офіційно зареєстрований бізнес та прагнення заявити про свій проєкт на глобальному ринку.

Подати заявку на участь у Startup World Cup Ukraine 2022 стартап-команди можуть за посиланням: https://www.ufincubator.com/ua/startup-world-cup-2022/podati-zayavku-na-swc-2022

За результатами розгляду поданих заявок журі глобального конкурсу Startup World Cup визначить 12 команд для участі в регіональному фіналі, що відбудеться у Києві 31 березня в КВЦ «Парковий». Тут передбачені: панельна дискусія, менторські сесії і, власне, пітчинг стартапів. Переможець регіонального етапу – його визначатиме уже українське журі – отримає можливість представити свій проєкт у Великому фіналі Startup World Cup, що відбудеться восени 2022 року у Сан-Франциско (США).

Головний приз конкурсу – $1 000 000. Щороку також встановлюються додаткові призи на десятки тисяч доларів від партнерів івенту. Великий фінал у Кремнієвій долині – це також унікальна можливість зустрітися на одному майданчику з провідними інвесторами, засновниками та керуючими інноваційних корпорацій-гігантів, таких як Apple, Netflix, Siri, Softbank, LinkedIn, Cisco, Khosla Ventures. Постійними спікерами конкурсу є Стів Возняк, Марк Рендольф, Адам Чейер, Марсело Клаур, Рід Хоффман, Джон Чемберс та багато інших успішних бізнесменів. Тож переможці регіональних відборів – учасники Великого фіналу – матимуть змогу не лише презентувати свій проєкт, а й наживо поспілкуватися з «акулами бізнесу», почути поради світових експертів, знайти партнерів та майбутніх інвесторів.

Варто зазначити, що в Україні регіональний відбір Startup World Cup відбудеться уже вдруге. Це стало можливим завдяки підписанню угоди про співпрацю між бізнес-інкубатором Ukrainian Future Малої академії наук України та організатором конкурсу – міжнародною венчурною компанією Pegasus Tech Ventures. Першим офіційним фіналістом українського регіонального відбору – Startup World Cup Ukraine 2020 – став стартап Kray Technologies (автоматичні безпілотники для внесення засобів захисту і підживлення рослин з індустріальною продуктивністю до 470 гектарів за день).

1005
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно