Startup World Cup — змагання за $1 млн. розпочато!

Startup World Cup вперше офіційно в Україні! Це найбільша глобальна конференція-конкурс стартапів з фіналом у Кремнієвій долині.

Startup World Cup — це понад 2 500 інвесторів, більше 500 спікерів та близько 50 тисяч учасників з усього світу, які стають свідками змагання 60 проривних стартапів. Реєстрація стартапів на регіональний відбір конкурсу в Україні триватиме до 6 грудня.

Вимоги до стартапів: офіційно зареєстрований бізнес та прагнення заявити про свій проєкт на глобальному ринку. Подати заявку на участь у конкурсі можна на сторінці заходу.

Журі Startup World Cup визначить 12 команд для участі у фіналі регіонального відбору, який відбудеться у Києві 22 грудня в КВЦ «Парковий». Переможець регіонального етапу отримає можливість представити свій проект у Гранд-фіналі Startup World Cup 19-21 травня 2021 року у Сан-Франциско.

Головний приз Startup World Cup — 1 млн. дол. США!

До участі у Startup World Cup Ukraine 22 грудня запрошуються стартап-команди, представники бізнесу та інвестори. Онлайн-участь можлива за попередньої реєстрації.

Офіційний партнер Startup World Cup в Україні — бізнес-інкубатор Ukrainian Future.

November 3, 2020, 8:16 PM
·
323
·
super 1
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home