Стати волонтером в один клік — допомагаємо разом з «Територіальною онлайн-обороною»

Вранці 24 лютого ми зрозуміли, що усі готові підставити плече один одному. Допомогти з житлом, перевезти до безпечнішого міста, передати продукти та корм для улюбленців, обійняти в укритті та заспокоїти малечу.

На жаль, не завжди ті, хто потребує підтримки і ті, хто може її надати, знаходять один одного. І якщо прохання про допомогу поширюють багато ініціатив, єдиного сервісу, де волонтери б писали про можливості допомоги, немає.

Тому ми розширили функції сервісу «Територіальна онлайн-оборона» — відтепер усі бажаючі можуть залишити запит на платформі та вказати, де і яку саме допомогу вони можуть надати. Якщо ви бажаєте долучитися, переходьте за посиланням і діліться, як саме ви можете допомогти. Після цього модератори зв’яжуться з вами та опублікують повідомлення в розділі «Волонтери».

«Територіальна онлайн-оборона» — це проєкт, де ми об’єднали понад 300 блогерів, мережу з більш ніж 150 Telegram-каналів та Telegram-бот, куди можна надіслати запит про проблему чи інформацію, яку треба розповсюдити. Запити поширюють інфлюенсери на своїх майданчиках, а також в мережі Telegram-каналів.

Будь-яку важливу інформацію, яку потрібно негайно поширити, можна відправляти у бот @oboronaonline_bot. Звернення одразу ж опрацюють модератори, передадуть в роботу блогерам й додадуть на сторінку «Я хочу допомогти».

Модератори «Територіальної онлайн-оборони» публікують лише перевірені запити та постійно перевіряють їхній статус. Запит можна обрати за областю, варіантом допомоги та статусом — щоб кожен брався за те, що йому під силу і був певним, що не допомагає шахраям.

Разом — ми велика сила! Допомагаючи один одному, ми наближаємо перемогу України, пам’ятаймо про це і робімо все, що в наших силах. 

853