«СТОЖАР» змінює формат та перезапускає виробництво олії

Компанія Kernel відновила виробництво соняшникової олії ТМ «СТОЖАР» та повертає її на полиці магазинів у новій пляшці.

— Уже цієї осені у продажу з’явиться шеф-олія «СТОЖАР» у новій пляшці, — говорить Ольга Твердохліб, керівниця відділу маркетингу компанії Kernel. — Ми знаємо, що українці чекали хороших новин і від нас. Тож нарешті маємо можливість повернути їм улюблений продукт.

З початком повномасштабного вторгнення завод із виробництва олії «СТОЖАР» потрапив під окупацію у Харківській області. Випуск продукції був призупинений. Щоб повернути «СТОЖАР», довелося вирішити проблеми із сировиною та інвестувати кошти у відновлення виробництва «СТОЖАР» на заводі у Полтаві. Все вдалося – і продукт у новій пляшці ось-ось з'явиться на полицях магазинів. 

— Обставини, в яких опинилася Україна з лютого цього року, змушують нас змінювати зовнішній вигляд і географію. Але ніщо не може змінити нашу суть, — підкреслює Мар’яна Голота, бренд-менеджерка компанії Kernel. — «СТОЖАР» оновив форму, але зберіг свою ідентичність. Адже найважливіше — всередині. Власне, продукт — це та сама улюблена багатьма українцями олія зі збереженням усіх її органолептичних характеристик.

Вже з середини вересня олія «СТОЖАР» у новій пляшці з’явиться на полицях магазинів й буде доступна в об’ємах 0,85, 3 та 5 л. Компанія Kernel сподівається, що цей рестарт стане добрим знаком для інших бізнесів щодо відновлення роботи в Україні.

Довідка

Kernel — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, основний постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає понад 12% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію Kernel постачає до 80 країн. У 2021 фінансовому році Kernel здійснив постачання 11 млн тонн агропродукції з України на світові ринки. Крім того, компанія є лідером з продажу бутильованої соняшникової олії в Україні (торгові марки СТОЖАР, Щедрий Дар, Чумак).

347
KERNEL
Київ
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно