Суспільне створило комікси про супергероїв Kalush Orchestra

Ілюстраторка, фахівчиня управління дизайну Суспільного Мовлення Наталія Павленко створила низку зображень гурту Kalush Orchestra у стилі коміксів.

Віжуали створили для промотування фільму команди Суспільне Культура про участь гурту у Євробаченні 2022 — «Kalush Orchestra, або Як ми перестали хвилюватися і виграли Євробачення під час війни».

“Ми прагнули розробити унікальні графічні рішення, що підкреслили би автентичність і феноменальність цього гурту, і додати яскравості і модерності як самому фільму, так і його промо-кампанії. Цей проект дуже крафтовий. Розроблена галерея портретів персонажів, підкреслюючих індивідуальність кожного, зроблено багато унікальних фонів і елементів графіки”, — каже Наталія.

Стиль стріт-арт у поєднанні з українськими мотивами несе візуальний меседж про силу і непереможність українців.

Суспільне Культура планує, що усі охочі можуть використати зображення, створені Павленко, у соцмережах, коли писатимуть відгуки про фільм «Kalush Orchestra, або Як ми перестали хвилюватися і виграли Євробачення під час війни» та як заставку.

Мета кампанії — нагадати аудиторії телеканалу Суспільне Культура напередодні Нового року про те, що Україна вже виборола першу тріумфальну перемогу у 2022 році, на Євробаченні, бо українці — супергерої.

Зазначимо, що 10 грудня о 20:00 на телеканалі та ютуб-каналі Суспільне Культура відбудеться прем'єра фільму про участь і перемогу гурту «Kalush Orchestra» у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Фільм «Kalush Orchestra, або Як ми перестали хвилюватися і виграли Євробачення під час війни» знімали одразу після перемоги гурту на міжнародному конкурсі. Команда Суспільне Культура провела з Kalush Orchestra кілька днів: побувала на репетиційних майданчиках і вдома в учасників гурту — вокаліста Тимофія Музичука і мультиінструменталіста Віталія Дужика. Також до проєкту увійшли ексклюзивні матеріали Анни Тульєвої та Антона Гудкова, які були поруч з гуртом впродовж тижня Євробачення у Турині. 

989