Суспільне створило комікси про супергероїв Kalush Orchestra
![](https://cdn.cases.media/image/wide/e5748269-befd-425b-a147-1d47636ec9d4.jpg)
Ілюстраторка, фахівчиня управління дизайну Суспільного Мовлення Наталія Павленко створила низку зображень гурту Kalush Orchestra у стилі коміксів.
Віжуали створили для промотування фільму команди Суспільне Культура про участь гурту у Євробаченні 2022 — «Kalush Orchestra, або Як ми перестали хвилюватися і виграли Євробачення під час війни».
“Ми прагнули розробити унікальні графічні рішення, що підкреслили би автентичність і феноменальність цього гурту, і додати яскравості і модерності як самому фільму, так і його промо-кампанії. Цей проект дуже крафтовий. Розроблена галерея портретів персонажів, підкреслюючих індивідуальність кожного, зроблено багато унікальних фонів і елементів графіки”, — каже Наталія.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/8d280635-0340-4989-a21d-135620fb0c4f.jpg)
Стиль стріт-арт у поєднанні з українськими мотивами несе візуальний меседж про силу і непереможність українців.
Суспільне Культура планує, що усі охочі можуть використати зображення, створені Павленко, у соцмережах, коли писатимуть відгуки про фільм «Kalush Orchestra, або Як ми перестали хвилюватися і виграли Євробачення під час війни» та як заставку.
Мета кампанії — нагадати аудиторії телеканалу Суспільне Культура напередодні Нового року про те, що Україна вже виборола першу тріумфальну перемогу у 2022 році, на Євробаченні, бо українці — супергерої.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/331e7ecb-7517-496b-8251-d637e06f4539.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/ddd539c5-29d0-462d-b8fc-51e9e0d7ab16.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/a1a352b2-cdea-4cec-962c-5ccc7f332337.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/ad685781-2675-474b-bdfe-dda96e48bcce.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/79b643ea-fe23-4291-9f54-dc147cba47b2.jpeg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/44e3c694-6480-42e4-9f8a-d4d2b3f20dbb.jpg)
Зазначимо, що 10 грудня о 20:00 на телеканалі та ютуб-каналі Суспільне Культура відбудеться прем'єра фільму про участь і перемогу гурту «Kalush Orchestra» у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022.
Фільм «Kalush Orchestra, або Як ми перестали хвилюватися і виграли Євробачення під час війни» знімали одразу після перемоги гурту на міжнародному конкурсі. Команда Суспільне Культура провела з Kalush Orchestra кілька днів: побувала на репетиційних майданчиках і вдома в учасників гурту — вокаліста Тимофія Музичука і мультиінструменталіста Віталія Дужика. Також до проєкту увійшли ексклюзивні матеріали Анни Тульєвої та Антона Гудкова, які були поруч з гуртом впродовж тижня Євробачення у Турині.