Святкова гра до Дня HR: отримуйте задоволення й знижку 20%

21 вересня — День HR-менеджера. І на честь цього Work.ua запрошує HR-ів на святкову гру. Грайте та отримуйте знижку 20% на послуги сайту й приємні подарунки.

Кожен HR — це серце, яке сильно, швидко, рівно б’ється й забезпечує потрібними ресурсами організм компанії. Особливо важливі ваші зусилля зараз, коли війна випробовує на міцність людей та бізнеси.

Ейчари — сама турбота! Але 21 вересня турботу про вас бере на себе Work.ua і запрошує на зустріч, щоб і полегшити вам роботу, й розрадити ваші серденька, які б’ються у ритмі HR ❤️

Коли та де зустрінемося

21 вересня об 11:00. Тривалість — 1,5 години.

Місце зустрічі — Zoom. Посилання на трансляцію ми надішлемо вам відразу після реєстрації.

Участь безкоштовна!

Що на вас чекає

Відпочинок, корисна інформація, розваги й подарунки. А саме:

  • Святкова гра із запитаннями «Наймати та все встигати» — ви не лише розважитеся, а й дізнаєтесь, як швидко й зручно знаходити потрібних співробітників за допомогою системи управління наймом від Work.ua.

  • Серед учасників із найкращими результатами відбудеться розіграш гарячих вакансій, брендованих подарунків від Work.ua та партнерів.
  • У кінці заходу кожна компанія гарантовано отримає промокод на знижку 20% на будь-які послуги сайту. Його можна буде використати до кінця року.

Подаруйте собі свято: реєструйтеся, приходьте самі й беріть знайомих друзів-ейчарів. Обіцяємо — буде круто! Пограємо, привітаємо, подаруємо знижку 20% на послуги сайту. Ми вже чекаємо 🥳

120
Work.ua
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно