TABASCO запустили кампанію про безкоштовну доставку АЛЛО

Історія перша. Доставка в магазини Алло.

TABASCO зацікавилися питанням: «Скільки часу пройде від першого Тиця до моменту, коли задоволений продавець у найближчому АЛЛО протягне вам новенький товар?», і протестили доставку на блискавичну швидкість! Через годину ми завітали в магазин і вуаля — усміхнений хлопчина у костюмі Тора (але це не точно) задоволено простягнув нам замовлені навушники. А враховуючи, що за блискавичну швидкість не доплачують, послуга сміливо тягне на 10 Тицей з 10. Ідея для серії роликів не змусила себе чекати — як і безкоштовна доставка.

Історія друга. Доставка і підйом на поверх.

А що стосовно великої побутової техніки?

І тут у АЛЛО все схвачено, адже дбайливі кур'єри доставлять габаритну техніку просто вам у квартиру, і теж абсолютно безкоштовно! І не переживайте, навіть якщо ви живете у височенному замку без ліфта, вас звуть Влад, а доставити новий холодильник вам потрібно в саму верхню вежу, кур'єри АЛЛО і з цим впораються — адже вони ніколи не кидають техніку і залишаються з нею до самого кінця.

«Найцінніший ресурс — час, і компанія АЛЛО це чудово розуміє. Доставка в день замовлення, підйом важкої техніки на поверх — це те, чим не можуть похвалитися багато конкурентів. Не кажучи вже про таких харизматичних постачальників, як у наших роликах», — Олег Завгородній, Tabasco Associate Creative Director.

«Не секрет, що АЛЛО має найдовшу роздрібну полицю — 350 магазинів у 140 містах. Той самий випадок, коли розмір має значення. Зазвичай товар готовий до видачі в магазині практично миттєво, як розряд блискавки. Відсилання до супергероїв у роликах органічно доносить ідею. А ще, ми не кидаємо техніку на вулиці», — Артур Матковський, СМО ГК Алло.

July 21, 11:28 PM
·
428
·
good 1
TABASCO
Ukraine
Followed by
17
  • Олена Бондарук
  • Anastasiia Gryshchenko
  • Bogdan Bilich
  • Илона Ставицкая
  • Ксения Шафикова
  • Дарина Шалли
  • +11
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home