TABASCO зробило креатив для всесвітньо відомої компанії 4ocean, що бореться з пластиком у океані

Мета креативу — звернути увагу на наслідки Covid-19 для екології.

Постер для 4ocean розробили креативники TABASCO — арт-директор Артем Гусєв та копірайтер Сергій Артеменко.

Слоган креативу «Marine life can’t see the difference».

Сортуючи сміття вдома, я не помітив, як у мене з’явився окремий, великий пакет із використаними захисними масками та рукавичками. Так сформувався інсайт, що під час глобальної пандемії - засоби індивідуального захисту - це новий, великий шар сміття з яким треба щось робити, так як епідемія закінчиться, а наслідки залишаться. Тому ми з Сергієм вирішили звернути увагу: захищаючи себе, ми забуваємо про захист навколишнього середовища. І показати: для морських жителів “немає різниці”, яке сміття потрапляє в їхню домівку. Так з'явилася medical trash jellyfish, яку, разом с міжнародною організацією по очищенню океанів “4ocean”, ми запустили в соціальних медіа, щоб привернути увагу до проблеми.

Артем Гусєв, арт-директор TABASCO

Екоорганізація 4ocean існує з 2017 року — вона працює у США, на Балі та Гаїті. 4ocean продає прикраси, посуд та одяг із зібраного пластику, а за кожен проданий браслет прибирає півкілограма сміття з океану та узбережжя.

Постер можна знайти у Instagram TABASCO: сторіз — https://bit.ly/2E5qxtw та Highlights “Соціальне”: https://bit.ly/2E0rZxt


August 17, 2020, 10:55 AM
·
391
TABASCO
Ukraine
Followed by
19
  • Олена Бондарук
  • Anastasiia Gryshchenko
  • Bogdan Bilich
  • Илона Ставицкая
  • Ксения Шафикова
  • Дарина Шалли
  • +13
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home