Тепер не тільки job-сайт: Work.ua запустив безкоштовну систему управління наймом

Перша в Україні система управління наймом, об’єднана з job-сайтом, дозволить працедавцям систематизувати свою роботу, заощаджувати час і гроші та залучати у свою команду найкращих співробітників.

Система управління наймом забирає вашу рутину на себе. Відтепер усі вакансії, відгуки, дані кандидатів зберігатимуться в одному місці, а ви матимете змогу користуватися найбільшою базою кандидатів Work.ua і додавати їх з інших джерел.

Першим кроком до створення СУН став перехід від відгуків до кандидатів. Зараз же ми додали крутезні можливості, які полегшать роботу кожного рекрутера. Але про все по черзі.

Як було раніше

Раніше на Work.ua все крутилось навколо відгуків:

  • У системі були лише кандидати з Work.ua, а дані про інших доводилося зберігати в блокноті, таблиці Excel чи папках на комп’ютері.
  • Історія взаємодії з кандидатом не зберігалася, що не давало повної інформації про шукача та ускладнювало вибір.
  • Керувати потоком кандидатів було складно — під час найму кожен з них перебував у різних статусах, але в одному списку.
  • Усе це віднімає ресурс, а час, який проходить від взяття вакансії в роботу до її закриття, стає довшим.

Як все працюватиме

Тепер увесь процес найму — як на долоні!

Додавання кандидата

У вас буде єдине місце зберігання даних усіх кандидатів. З функцією «Додати кандидата» ви зможете працювати не лише з тими шукачами, яких знайшли на Work.ua, а й додавати їх з інших джерел: сайтів пошуку роботи, соцмереж тощо.

Воронка найму

Воронка найму — це послідовність етапів набору на вакансію. Більше не треба шукати серед десятків кандидатів, кого ви запросили на інтерв’ю, кого ще ні, а з ким уже встигли поспілкуватися.

Воронка найму містить 6 стандартних етапів: «Усі», «Нові», «Для контакту», «Співбесіда», «Прийнятий», «Не підійшов». Тут можна легко змінювати статус кандидата, перемикатися між ними, а історія переміщення воронкою зберігатиметься назавжди.

Що ще покращилося

Нові правила переглянутості

Статус непереглянутості дозволяє дізнаватися про нові події щодо кожного кандидата:

  • коли він відгукується на інші вакансії вашої компанії;
  • коли користувачі вашого облікового запису виставляють кандидату оцінки, залишають коментарі, пропонують вакансії, відповідають або переміщають воронкою найму.

Тобто ви стежитимете не за всіма кандидатами вашої компанії, а лише за тими, яких ведете. Наприклад, коли шукач проходить по вашій вакансії та по вакансії іншого користувача вашого облікового запису, ви будете знати про цю взаємодію. Це дозволяє бути в курсі подій, ефективніше вести процес найму та синхронізуватися з колегами.

Новий розділ з кандидатами

Легко стане працювати зі списками кандидатів завдяки фільтрам:

  • «Усі кандидати», де збережені всі кандидати на всі вакансії вашої компанії.
  • «Кандидати без вакансії» — тут ви зможете знаходити кандидатів, яких зберегли в пошуку на сайті та не пов'язали з вашими вакансіями.

До речі, зʼявився також пошук кандидатів за контактами, тобто тепер можна знайти кандидата у всій вашій базі не тільки за ПІБ, а й за номером телефону чи ел. поштою.

Шукати вакансії, за якими хочете подивитися кандидатів, перемикатися між вакансіями в одному вікні, щоб побачити список кандидатів на кожну з них, дуже зручно.

Автозберігання кандидатів з пошуку

Тепер, коли ви знаходите кандидата в пошуку та взаємодієте з ним — відкриваєте контакти чи коментарі, він автоматично збережеться у вас у базі, в розділі «Кандидати без вакансії». Далі ви зможете додати кандидата до будь-якої вашої вакансії та працювати там із ним.

Користування подібними HRM-платформами коштує компаніям від 1 000 доларів на рік та економить до 30% часу, а це 1 робочий місяць рекрутера! Клієнтам Work.ua не потрібно платити додаткових коштів — ви користуєтесь системою в рамках куплених пакетів послуг.

Тож хутчіше переходьте у розділ з кандидатами й переконайтеся, що система управління наймом допомагає швидко та зручно залучати найкращих співробітників.

635
Work.ua
Ukraine