«Трубач» — фільм українського режисера Анатолія Матешко тепер можна легально переглянути в онлайн-кінотеатрі Takflix

Комедійний музичний фільм «Трубач» став доступним на українській платформі Takflix. Місце, час та дату сеансу кожен обирає сам, адже переглянути кіно можна у будь-який зручний момент.

«Трубач» — музичне кіно, зняте в Україні командою УКРКІНО. Окрім захоплюючого сюжету та крутого музичного супроводу, творці фільму нагадують про силу кохання, взаємодопомоги та справжньої дружби.

Фільм про Миколу Шевченка, який грає в дитячому оркестрі. Після того, як на хлопця звертає увагу відомий музикант Юджин Гайсин, життя Миколи кардинально змінюється — його захоплює світ дитячих оркестрів зі своєю конкуренцією, інтригами, коханням та боротьбою добра і зла.

Ми дуже раді тому, що інтерес до українского кіно відроджується, а такі платформи як Takflix надають можливість дивитися його кіно легально. Із великою вдячністю до творців фільму та всіх причетних, а також до Українського Культурного Фонду за інституційну підтримку, щиро запрошуємо всіх до перегляду.

Ольга Журженко, продюсер фільму

Стрічку можна переглянути на платформі Takflix. Це — сучасний онлайн-кінотеатр, де можна переглянути українські фільми різних жанрів

Подивитись будь-який фільм, включно і з «Трубачем» коштує 75 грн. Це — можливість легально переглянути фільм за символічну суму, яка втім, підтримує творців українського кіно і стимулює його розвиток.

Більше про українське кіно та ролі кінокомпанії УКРКІНО у його становленні на сторінках в соціальних мережах:

746