У 2020 році Microsoft підтримала 81 громадську організацію в Україні

Компанія Microsoft прагне надавати актуальні, доступні та інноваційні рішення некомерційним організаціям, котрі зосередженні на вирішенні найбільш серйозних проблем, з якими стикається світ. Ініціатива Tech for Social Impact спрямована на надання доступних технологій та інструментів некомерційним організаціям, щоб допомогти їм досягти своїх цілей. Для досягнення цієї мети кваліфікованим некомерційним організаціям пропонують донації та знижки на інструменти та послуги Microsoft. Ця ініціатива також рекомендує застосування хмарних сервісів Azure, Dynamics 365 та Microsoft 365. В Україні (як і в усьому світі) ініціатива доступна як некомерційним, так і неурядовим організаціям.

Інструменти та послуги Microsoft забезпечують швидшу та більш просту роботу некомерційним організаціям, що дозволяє їм отримувати доступ до першокласних послуг, розроблених відповідно до їх потреб. Найпопулярніші пропозиції допомагають працювати в команді незалежно від місця розташування її членів. Наприклад, організації можуть легко візуалізувати та аналізувати дані за допомогою таких інноваційних рішень як Power BI Desktop та Power BI Pro, адже вся їх робота оптимізована завдяки функціоналу хмарних сховищ, та може бути оптимізована за допомогою хмарних сервісів.

Програма донацій Microsoft вже майже 40 років надає допомогу ініціативам, що виходять з недержавного сектору. Лише за останній рік Microsoft перерахувала понад 234 мільйони доларів США, аби понад 56 365 некомерційних організацій користувались сервісами, програмами та інноваційними розробками Microsoft на безоплатній основі. За минулий рік в Україні Microsoft підтримала 81 неурядову організацію на суму 212.164 доларів США.

Усі некомерційні та неурядові організації, які зацікавлені в участі у програмі Tech for Social Impact, можуть отримати повну інформацію про формати допомоги за посиланням: Nonprofit offers (microsoft.com).


Штучний інтелект для Планети — допомагаємо покращити майбутнє

Також хмарні рішення та застосування штучного інтелекту (Cloud та AI) доступні для проєктів некомерційних організацій, які зосереджені на глобальних екологічних проблемах. Наприклад, у сільському господарстві — це захист водного середовища, видів під загрозою зникнення та зменшення впливу кліматичних змін. Задля цього в Microsoft створена програма AI for Earth, яка надає гранти з метою підтримки проєктів, які використовують технології штучного інтелекту для спостерігання, моделювання й використання природними ресурсами нашої планети. Програма є частиною глобальної ініціативи AI for Good, що підтримує організації, які займаються розробкою рішень для розв'язання актуальних соціально-екологічних проблем, таких як: гуманітарні кризи, охорона здоров’я, доступність та збереження культурної спадщини.

Програма діє у чотирьох галузях, які мають життєво важливе значення для забезпечення нашого стабільного майбутнього:

• Сільське господарство (харчування світового населення, що постійно зростає);

• Водні ресурси (збереження та захист джерел води);

• Біорізноманіття (подальші заходи та захист видів під загрозою зникнення);

• Зміна клімату (зменшення впливу кліматичних змін на громадськість).

Зараз жителі планети стикаються з усе більш складними проблемами, такими як кліматичні зміни та забезпечення стабільного водопостачання, харчування постійно зростаючого населення та швидке зменшення біорізноманіття. Тому для програми важливо вже зараз займатись пошуками рішень цих проблем (через відсутність конкретних продуктивних рішень керування природними ресурсами). Адже мова йде про життєдіяльність природного світу.

Програма AI for Earth забезпечує донації для проєктів, які працюють на базі Azure. В залежності від масштабів проєкту некомерційні організації можуть розраховувати на кредит у розмірі 5000, 10 000 або 15 000 доларів США для своїх проєктів екологічної проблематики.

Більш повну інформацію та варіанти підтримки екопроєктів від некомерційних організацій ви можете знайти на веб-сайті: AI for Earth Azure Compute Credit Grant Applications

668