У Дніпрі завершується виставка ілюстрації та книжкового дизайну Cow 2020 Illustration Biennale
У Дніпрі з 4 по 31 березня проходить міжнародна виставка ілюстрації та книжкового дизайну Cow 2020 Illustration Biennale. Цьогоріч на ній представлені роботи 243 художників з 39 країн.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/0925d4dc-a451-4d36-a635-5139f52aa156.jpg)
Міжнародне журі, до складу якого увійшли Анна Клос (Польща), Мохаммед Барранджи (Іран/Велика Британія), Хі Фанг (Китай) та Лина Дудаіте (Литва), визначило по 10 переможців у двох номінаціях: «Ілюстрація» та «Книжковий дизайн». Серед них є 7 художників із України.
Ось деяки з робот переможців:
![](https://cdn.cases.media/image/wide/612d8f75-3370-430e-bca4-63bc9e01cd9a.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/a911377c-c61e-4fb4-ab53-ff6284781d69.png)
З іншими роботами переможців можна ознайомитись на сайті COW 2020 Illustration Biennale.
Повну експозицію можна побачити з 4 по 31 березня в Дніпровській центральній бібліотеці.
COW International Design Festival — це глобальний форум і вітрина дизайну світового класу. У фокусі фестивалю ілюстрація, книжковий дизайн, графічний дизайн, предметний дизайн, дизайн інтер’єру та мода. Вперше фестиваль відбувся в жовтні 2004 року як виставка робіт найкращих дніпровських дизайнерів. За час існування COW Festival набув статусу міжнародного і значно розширив свою географію.
Джерела: Читомо, COW Design Festival.