У київському метрополітені запустили кампанію «Абетка українського наїву»
В рамках Фестивалю наївного мистецтва у київському метрополітені запустили кампанію «Абетка українського наїву»: у вагонах з'явилися плакати з інформацією про видатні роботи цієї мистецької течії.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/855287dd-1174-4bdd-b5af-1552f851794b.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/f0b1eb06-ffd9-479f-90b2-7f6999f7d5b5.jpg)
Команда проєкту зібрала роботи понад 100 митців, серед яких Марія Приймаченко, Катерина Білокур, Ганна Собачко-Шостак, Дмитро Молдованов, Олександр Найден, Владислав та Олександра Кришовські.