У Львові відкрили муніципальний мистецький центр
У Львові відкрився муніципальний мистецький центр, що влючає галерею, лекторій, медіатеку, книгарню, кав’ярню і майстерню.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/95cbf276-8fb0-49b5-b31a-3bba7c291f82.jpg)
Місія центру — підтримувати і популяризувати сучасне мистецтво, дизайн, інноваційні естетичні практики і культурологічні дослідження через спілкування та співпрацю у відкритому багатофункційному просторі.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/51c8dfee-4dea-4125-a4b8-14bb1617aef5.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/2a6a514e-0e7a-4a8a-a6d5-0e9e8e1d1df6.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/0786dfca-4fe0-445d-95c4-f94f1717bca5.jpg)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/e4181e6b-1290-4092-aea3-b55eb208f2eb.jpg)
У Центрі плануються виставки, лекції і майстер-класи, кінопокази, концерти, перформанси і культурні акції. Програми Львівського муніципального мистецького центру, за словами організаторів, інклюзивні й адаптивні до різного віку, суспільного статусу і професійних зацікавлень та спонукають до спілкування представників різних середовищ.
Будівля Центру — неоготична кам’яниця Леона Сапіги, зведена у середині 70-х років XIX століття. Автором проєкту був львівський архітектор Адольф Кун. У різні часи тут розміщувалися редакції газет, приміщення товариств, майстерень, а також книгарня закладу Оссолінських з читальнею.