У соцмережах запустили флешмоб для відбудови України

25 жовтня команда маркетплейсу «Made with bravery» запустила в соцмережах флешмоб «It`s not a tweet (post). It`s a brick that can rebuild Ukraine».

Проєкт покликаний підкреслити, що кожен, хто робить репост публікацій зі сторінок проєкту або ділиться інформацією про нього з друзями — робить внесок у майбутнє країни. Розповідати про «Made with bravery» — означає закладати свою «цеглинку» у відбудову України. 

Наразі до флешмобу долучилися Мінцифра, МЗС, а також українські та закордонні діячі: Даша Астаф’єва, Алан Бадоєв, грузинський музикант Gigi Dedalamazishvili (Гігі Дедаламазішвілі), українсько-американська письменниця та перекладачка Тетяна Денфорд, співачка Любов Фоменко (ETOLUBOV), журналістка Богдана Неборак, англієць Alex (Алекс), який розповідає англомовній аудиторії про війну в Україні у своїх каналах під назвою Glasnost Gone.

Щоб підтримати флешмоб, достатньо зробити репости публікацій зі сторінок Made with bravery у Twitter, Instagram і Facebook. В Instagram також можна зробити власне фото, використавши спеціально створену маску.

Джерело: MMR

536
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно