Українська бандуристка присвятила пісню кожному українцю, хто прожив 100 днів війни

Українська бандуристка й співачка Марина Круть у 100 день повномасштабної війни опублікувала відео на свою пісню «Скажи мені, Боже». Музикантка називає його присвятою кожному українцю, хто прожив ці дні.

Відео записано в березні цього року в Хмельницькій філармонії разом з музикантами симфонічного оркестру під керівництвом диригента Тараса Мартиника.

«Уже 100 днів триває повномасштабна війна, — розповідає Марина Круть. — Пів року тому я не могла подумати, що моє покоління, наші діти й батьки застануть цю страшну війну. В дитинстві мені здавалося, що ветерани – це сиві діди, я не могла уявити, що ветеранами війни стануть мої близькі і друзі. Це дуже важке усвідомлення. Мистецтво говорить наперед. Ця пісня десь виринала з мене в сонячному 2019-му, аби у 2022 році набути нового сенсу. Над створенням лайв-відео «Скажи мені, Боже» працювало 70 осіб. Я безмежно вдячна кожному. Мені надважливо донести всьому світові емоції, які ми відчували в березні 2022-го й відчуваємо зараз».

Марина Круть — співачка, бандуристка та композиторка родом з Хмельницького. У 2020 році співачка була серед фіналістів Національного відбору на «Євробачення».

Джерело: Vogue UA

795
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно