Українські бізнеси отримають комунікаційну та PR підтримку в Європі через новостворений PR Hub

PR-агенція M&P Communications повідомляє про запуск міжнародного комунікаційного хабу, розробленого в співпраці з провідними європейськими агенціями. PR Hub допомагатиме українському бізнесу створювати ефективні комунікаційні стратегії для виходу на ринки інших країни та провадити там комунікації з урахуванням мовних та культурних особливостей.

M&P Communications разом з партнерами з європейських країн створили спільні PR команди для роботи з українськими підприємцями за кордоном. Ціль — допомогти українським бізнесам ефективно комунікувати на місцевих ринках, уникаючи помилок чи неефективного використання ресурсів через брак зв'язків або недостатню поінформованість про місцеві особливості.

За даними Forbes, з 24 лютого минулого року понад 70 українських компаній вже розпочали експорт послуг і товарів та активно розширюють свою присутність в Європі. Дослідження від Gradus також вказує на те, що 76% українських брендів планують подальше розширення за межі країни. Однак для 33% бізнесів цей процес ускладнений мовними та культурними бар'єрами, а також труднощами в організаційно-операційній сфері, зокрема у комунікації на новому ринку. Саме ці виклики може подолати єдина комунікаційна команда українських та міжнародних фахівців.

Координаційний центр хабу знаходиться у Києві. Локальні офіси представляють провідні PR агенції Європи з багаторічним досвідом роботи на місцевих ринках. У кожній країні є окремий консультант для українських компаній, який може зорієнтувати українських підприємців щодо особливостей комунікацій. Фахівці володіють знанням місцевих особливостей, каналів комунікацій та мають досвід та зв'язки на місцевому рівні. Наразі проєкт вже працює в 11 європейських країнах: серед яких Австрія, Болгарія, Угорщина, Словаччина та інші. Перемовини для подальшого розвитку мережі тривають.

«Ми бачимо, що дедалі більше українських компаній розглядає розширення бізнесу за кордоном і ми пишаємося успіхами наших земляків. Також ми усвідомлюємо важливість ефективних комунікацій для цього успіху. Маючи багаторічний досвід роботи з нашими партнерами на міжнародних ринках, ми розуміємо, наскільки різними бувають успішні комунікаційні стратегії в залежності від країни. Тому хочемо запропонувати наш досвід і наші зв'язки українським компаніям для побудови ефективних комунікацій. Спільні команди українських та міжнародних фахівців допоможуть не лише вирішити мовний бар'єр, але й врахувати культурні особливості як українців, так і тих аудиторій в яких вони зацікавлені. Також наш підхід дозволяє уникнути додаткових витрат на комісії, які, зазвичай виникають між агенціями, коли вони передають клієнта один одному, залишаючи за собою координацію», — зазначила керівниця проєкту PR Hub Таїса Стадніченко.

«Ми пишаємося тим, що є частиною цього проекту і продовжуємо нашу багаторічну співпрацю з українськими колегами. Ми ділимося нашим багаторічним досвідом, як провідна мережа агентств у Центральній та Південно-Східній Європі та надаємо послуги наших місцевих експертів на 11 ринках регіону», — зазначає Борис Бекер, засновник та партнер групи компаній Chapter 4, м. Відень.

Хаб допомагатиме компаніям розширювати свою діяльність на нові ринки та вести ефективний PR і маркетинговий супровід. Від етапу планування та оцінки потенціалу ринку, розробки стратегії та до ведення поточних комунікацій. 

440
Events
Community
Videos
About Us