Українські креативники створили серію інтерактивних постерів, що єднають українців мовою жестів
До Дня Незалежності креативники з агенції Madcats створили серію інтерактивних постерів, які мовою універсальних жестів дають можливість висловити свою єдність з Україною.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c76ff5cf-e294-4e42-b38c-a138dc562b8b.jpeg)
Постери розклеїли на вулицях старого Києва: біля Золотих Воріт, неподалік від Рейтарських ворон, та навпроти птахів зі Скверу Інтелігентів. Кожний перехожий зможе зробити сердечко, «дати п’ять» воїну ЗСУ, чи відбити кулачка дівчині у вишиванці.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/0770e0f3-1db4-420c-b034-1aaaa3b697e6.jpeg)