Українські митці запустили ініціативу з інформування про війну в Україні

Команда агентства культурного менеджменту Port.agency створила ініціативу Artists Support Ukraine. Про це повідомляє DTF Magazine.

Головна мета проєкту — розповісти про війну, розвʼязану росією проти України, і закликати міжнародну культурну спільноту говорити про неї.

Українські митці можуть надсилати малюнки, ілюстрації, постери та відео на адресу hello@port.agency, щоб у подальшому їх опублікували в соціальних мережах Artists Support Ukraine. Також можна опублікувати роботу у власному Facebook чи Instagram з хештегом #ArtistsSupportUkraine.

Культурні інституції з усього світу теж можуть взяти участь у цій ініціативі, наприклад, організувати виставку з цими малюнками.

«Мистецтво в нашій ситуації — ще один інструмент для розповсюдження інформації про війну в Україні. Кожен має робити те, що вміє з тим, що нього є зараз під рукою. Думаю, що є дві загальні місії культури під час війни: це зберегти культурну спадщину і продукувати нові сенси, — вважає засновниця Port.agency Катя Тейлор. — Коли ми почнемо відбудовувати нашу країну після війни саме культура буде об’єднувати людей. Нова українська культура, нові цінності, меми, патерни. Ми звикли думати про культуру як про щось абстрактне, але вона проявляється в дуже простих речах: одязі, музиці, рекламі. На нас чекає культурний ренесанс на базі нашої відновленої ідентичності. І хтось має стояти в авангарді цих неймовірних змін. Культура стане саме тим клеєм, який обʼєднає, і, насправді вже обʼєднує, нашу націю».

Джерело: DTF Magazine

690
CASES
Ukraine, Kyiv