Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти скрутному становищу малих виробництв вина та їжі Північної Італії

19 лютого, 13:34
·
671

Відомий український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів, та поєднав мікс з приватним відео, відзнятим торік перед початком локдауну на півночі Італії, курорті Пассо Тоналє. 

Таку ідею надала диск-жокею засновниця гастрономічного сервісу Totallyitaly Катерина Zvezda, яка переїхала жити до Італії ще шість років тому. Наразі її головне бажання – поєднати нібито такі культурно далекі країни, а також допомогти скрутному становищу у якому опинився регіон Півночі Італії.

«У понеділок в Італію прийшла традиційна “settimana bianca” — "білий тиждень", коли італійці традиційно із сім'єю їдуть в гори. Все сумно: підйомники не працюють, ресторани заборонені, регіони закриті. Цього року мій проєкт Totallyitaly виявився посередником "між двома вогнями" – малими виробниками смачної продукції гірських регіонів, які суттєво постраждали через пандемію, і цінителями цих казково красивих і смачних місць», – поділилася Катерина Zvezda.

В основу проєкту лягла можливість кожного у себе вдома поєднати музично-гастрономічну подорож в Альпи, підтримку італійців, які залишилися без звичного заробітку і радість гурмана, який звик до прекрасних сирів, смачного м'яса і добірних вин.

Занурившись в снігову красу Доломітів, що були відзняті зі сноуборда аматорською камерою, надихнувшись краєвидами, куштуючи сири одразу трьох регіонів, атмосферу доповнить вініловий мікс, у який потрапили треки багатьох всесвітньо відомих італійських продюсерів – Alexander Robotnik, Alex Rossi, Model Citizen, зірка 80-х Джорджія Моранді та таємничий Cosmo Vitelli французького походження.

«Дивно, але більшість моїх друзів асоціює Італію з теплим морем, дивами античного світу, Римом чи Венецією, але аж ніяк не зимовим спортом. Я вважаю, що в Італії таке дозвілля має досконалий розвиток, не гірше аніж в Австрії чи Франції. Коли рік тому в мене з’явився шанс потрапити туди автівкою з України, це була безумовно найкраща подорож драматичного 2020 року. І я майже повернувся в ці краї, передивившись відео та підібрав до нього платівки з моєї колекції, які дають уяву про сучасну італійську музичну сцену..», – Влад Фісун засновник формації DJBuro.

Замовити кошик прямо із Італії можна на сторінках проєкту Totallyitaly: https://totally-italy.com/action/north-italy

Followed by
3
  • Анатолий Попель
  • Redactor Redactor
  • Andrii Iamshanov
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home