Український додаток для читання Headway увійшов до топ-10 освітніх застосунків у світі

Український застосунок книжкових самарі Headway увійшов до десятки найкращих додатків Apple Store в категорії «Освіта» в 13 країнах Європи, Азії, Північної Америки, Австралії та Африки. З початку листопада він залишається у топ-10 освітніх застосунків платформи у Великій Британії, Індії, Австралії, Канаді, Південній Африці, Нідерландах, Камбоджі, Катарі, ОАЕ, Індонезії, Сінгапурі та Ірландії.

Категорія «Освіта» є третьою за кількістю застосунків в Apple Store після ігор та бізнесу. Всього у сторі доступно до завантаження понад 482 тисячі освітніх застосунків. А на екрани топ-підбірок Apple виводить в різних країнах не більше 200 додатків. Це говорить про високу конкурентність у категорії.

Headway — це застосунок з коротким змістом книг, який є лідером у світі за кількістю завантажень у своїй ніші. В ньому зібрані більше тисячі самарі нон-фікшн бестселерів, які можна прочитати або прослухати за 15 хвилин. Застосунок запустили у березні 2019 року. За два роки його завантажили понад 7 млн користувачів зі 140+ країн, а команда стартапу зросла у 30 разів.

Про Headway

Headway — EdTech стартап, що входить до екосистеми міжнародного ІТ-холдингу Genesis та є одним з її найбільш швидкозростаючих бізнесів. За останній рік команда зросла втричі, з 30 до 90 людей. Основний продукт Headway — застосунок книжкових самарі, який запустили у березні 2019. 

November 11, 10:03 AM
·
468
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home