Укрпошта ввела в обіг поштову марку, створену на основі арт-бренду Prima Maria

Напередодні новорічних свят Укрпошта ввела в обіг поштову марку із символом прийдешнього року – биком. Марка створена на основі арт-бренду Prima Maria у партнерстві з компанією Art Nation, яка є правовласником бренду. Сюжетом марки стала картина видатної мисткині Марії Примаченко «Синій бик». У виконанні майстрині українського «наївного мистецтва» бик, що є символом родючості, постає у вигляді засіяної зорями істоти з короною і пишною бородою.


«Образи Марії Примаченко наповнені символами природної енергії. Тепер вони інтегровані у поштову марку і доповнюють додатковим змістом листи, які люди відправляють один одному. Ми раді, що колаборація з Укрпоштою дає можливість нагадати українцям про багатий творчий спадок, який талановита мисткиня залишила після себе. Марія Примаченко створила цілий світ дивовижних звірів, але саме "Синій бик" був обраний як символ 2021 року. Приємно бути причетним до проєкту, результатом якого стало народження нової символічної марки»

генеральний продюсер Art Nation Едуард Ахрамович.

Тираж марки – 150 000 примірників. Номінальна вартість – V (еквівалент 9 гривень), що відповідає тарифу на пересилання простого листа масою до 50 г в межах України. До поштової марки випущено конверт «Перший день» і виготовлено штемпель спецпогашення «З Новим 2021 роком! Рік бика»

Укрпошта не вперше випускає поштові марки, присвячені творчості Марії Примаченко. У 1999 році національний поштовий оператор ввів в обіг зчіпку з двох марок «Гороховий звір», «Дикий чаплун» та купоном із портретом художниці.

Придбати поштові марки можна у відділеннях Укрпошти, а також в її офіційному онлайн магазині за посиланням.

Інформаційна довідка

Art Nation — це міжнародна група компаній, яка об'єднує Аrt Nation Agency, Art Nation Loyalty, Art Nation Studio і Art Nation Publishing. У 2016 році компанія Art Nation створила арт-бренд Prima Maria на основі творчості Марії Примаченко. Бренд транслює фундаментальні цінності: життєву силу, мир, добро, самовираження. З моменту запуску бренду створено чимало товарів для творчості та повсякденного житті у колаборації з Prima Maria. Компанія Art Nation розвиває ліцензійну програму бренду і тим самим популяризує творчість видатної української мисткині.

524
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно