UNIT.City – став ексклюзивним партнером StartupBlink

StartupBlink – це проєкт кількох підприємців з Хорватії і Швейцарії, що уособлює у собі найповнішу у світі інтерактивну мапу екосистем стартапів, інкубаторів та коворкінгів, яка показує їх стан по всьому світу. На ній відзначено більше 67 000 стартапів, 100 акселераторів, 200 коворкінгів. Українські проєкти тут також присутні: лише з Києва — понад 300 компаній. За попереднім рейтингом StartupBlink Київ посів 34-е місце з 1000 стартап-міст світу.

Метою створення мапи є розвиток та об'єднання світової стартап-спільноти. Вона дозволяє фільтрувати стартапи по галузі і розташуванню. Акселератори можна сортувати за кількістю інвестицій, які пропонуються стартапам, і по регіонах. Стартапи можуть публікувати новини та інформацію про себе в режимі реального часу, і вони будуть доступні на самій мапі. У базі сервісу зібрані дані з AngelList, Swissstartups.org, Elance.com і інших платформ. Таким чином стартапи та інвестиції створюють синергію квантового розвитку.

UNIT.City виступає за розвиток українських стартапів, щоб найближчим часом саме в Україні з’являлись інноваційні та всесвітньо відомі стартапи-єдинороги (стартапи, що оцінюються понад $1 млрд.). Партнерство з StartupBlink – важливий крок на шляху до цієї мети.

Завдяки тому, що UNIT.City став ексклюзивним українським міським партнером StartupBlink, з'явилась можливість суттєво покращити екосистему для зростання місцевих стартапів, шляхом розвитку зв’язків між ком’юніті та масштабуванням їх присутності на світовій арені інновацій.

Платформа StartupBlink є точкою входу для 50000 користувачів, яких об'єднує одне — належність до світової екосистеми стартапів, можливість спілкування та співпраці. Партнерство із StartupBlink відкриває українським стартапам нові можливості:

● Ділитися успішними історіями української екосистеми в глобальному маштабі;

● Участь у дослідженнях міжнародних та локальних екосистем стартапів;

● Участь в подіях та івентах, організованих StartupBlink, для ефективного промо ініціатив та новин української екосистеми;

● Презентувати будь-якому українському стартапу себе на глобальній екосистемі;

● Знаходити сотні нових партнерів: від державних посадовців до представників приватного сектору для створення нових продуктів та програм;

● Покращувати рейтинг українських екосистеми шляхом оновлення інформації про існуючі проєкти та залучення нових гравців ринку;

● Робити кастомізовані розсилки з анонсами ініціатив та новин української екосистеми;

● Брати участь у зустрічах з іншими партнерами та підприємцями.

Переваги допоможуть стимулювати зростання локальних стартапів та їх значення для міжнародних партнерів та інвестицій. 

669
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно