В агенції Sasquatch Digital створили мікс найкращих треків ВІА 70-х
До свого 11-го дня народження агенція Sasquatch Digital зібрала плейлист вихідного дня. А допоміг створити мікс Іван Барбул (DJ Barbulone).
«Час українського фанку вважається унікальним періодом вітчизняної поп-музики. Наприкінці 60-х — на початку 70-х років наші гурти, використовуючи нові тоді електронні інструменти, створили особливий музичний стиль. Він базувався на елементах фанку, року, джазу й рок-н-ролу. Завдяки фольк-мелодіям як матеріалу музика стала легальною в СРСР. А зарубіжні мотиви, взяті за основу мелодій, зробили цей напрямок легендарним. Тож, незважаючи на 50 років дистанції, вокально-інструментальні ансамблі 70-х і досі звучать дуже сучасно», — розповідає CEO агенції Роман Геращенко.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/a6f2af17-c74c-487f-9139-15d1c92a6f64.jpg)
Та не однією лиш «Кобзою» багаті. Адже до міксу ввійшли треки від Назарія Яремчука, Василя Зінкевича, ВІА «Водограй», «Арніка», «Веселі скрипки», «Ватра», «Візерунки шляхів» тощо.
Мікс найкращих треків ВІА 70-х ідеально пасуватиме не тільки вранці у вікенд, але й для розмов за філіжанкою кави на роботі. Плейлист можна знайти на YouTube, у MixCloud або на SoundCloud.