В Україні створено Асоціацію сервісів онлайн-доставки

Нещодавно була заснована Громадська спілка «Асоціація сервісів онлайн-доставки», до якої увійшли одразу 4 компанії: Zakaz.ua, Glovo, Doc.ua та Liki24.com. Асоціація має намір стати майданчиком для обміну досвідом роботи між її членами, пропонувати та розробляти нові законопроекти, які будуть сприяти розвитку ринку e-commerce в Україні, а головне – захищати інтереси користувачів та співробітників сервісів доставки.

Ідея об’єднати учасників ринку онлайн-доставки виникла давно, але реалізувати її вдалося лише зараз. Керівником Громадської спілки був обраний комерційний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua Євген Нетреба, який вже понад 6 років сприяє розвитку Foodtech в Україні.

«Впевнений, що разом ми зможемо не лише вирішити нагальні питання, що хвилюють операторів ринку доставки, а й значно підвищити рівень сервісу для наших клієнтів. Для цього закликаю приєднуватись до Асоціації інші українські компанії, які доставляють різноманітні товари для своїх клієнтів, щоб спільними зусиллями розвивати культуру інтернет-покупок», – коментує Євген Нетреба, керівник ГС «Асоціація сервісів онлайн-доставки».

«Український ринок доставки має великий потенціал розвитку. На даному етапі для зростання сфери і створення нових можливостей для користувачів сервісів всі гравці мають співпрацювати. Зміни з появою нових технологій та бізнес-моделей також потребують правильного регулювання з боку держави. Я переконаний, що приєднавшись до спілки, ми зможемо запропонувати ефективні способи регулювання сфери, які не будуть обмежувати економічний потенціал нововведень сфери e-commerce», – Дмитро Расновський, генеральний менеджер компанії Glovo в Україні.

«Ми змінюємо якість життя кожного нашого клієнта. Кожен з членів асоціації робить доступ до будь-яких послуг зручним та зрозумілим. Запис до лікаря чи на діагностику, замовлення та доставка препаратів чи виконання інших послуг – це важливі кроки, які змінюють наше майбутнє. Ліки – це невід’ємний етап одужання та зміцнення здоров'я й важливо, щоб сервіс їхньої доставки розвивався швидко та був доступним для користувачів. Постачальники таких послуг – це молоді українські компанії, які мають бути почуті та захищені державою. Зокрема для розвитку економіки країни, для зростання її діджиталізації та насамперед для збільшення успішних прикладів українського підприємництва», – розповідає Сергій Казанцев, СЕО медичного онлайн-хабу Doc.ua

«Мета Liki24.com допомогти нашим Клієнтам отримати ліки швидше, зручніше і дешевше. Доставка – одна з основ покращення сервісу для Клієнтів, а якісна доставка – єдина можливість отримати лояльність. Тому ми з радістю виступили співзасновниками Асоціації сервісів онлайн-доставки. Впевнений, що спільними зусиллями ми розвинемо цей ринок і виведемо на принципово новий рівень. Найголовніше для будь-якого бізнесу – це Клієнт, тому моя особиста задача – відстоювати інтереси Клієнта в рамках діяльності Асоціації», – підкреслює Антон Авринський, засновник і CEO сервісу пошуку і доставки ліків Liki24.com

719
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно