Vandog agency отримали статуетку European Excellence Awards 2020

December 11, 2020, 12:49 PM
·
346
·
super 1

Престижна європейська премія, що спеціалізується на PR та комунікаціях, відзначила кампанію «Обличчя пандемії» золотою статуеткою переможця.

«Обличчя пандемії» — це національна кампанія солідарності, покликана показати всіх, хто опинився на передовій реагування на COVID-19: медичних та соціальних працівників, касирів, листонош, кур’єрів, а також тих українців, які вже перехворіли. Їхні фото і з’явилися на зовнішніх рекламних носіях, фасадах будівель по всій Україні та у соціальних мережах. 

Пізніше портрети героїв «ожили» і розповіли свої історії у соцмережах.

Так Vandog agency боролась із недовірою та упередженням і дала можливість подякувати або підтримати словом і ділом тих, кому це зараз потрібно найбільше: #підтримую_словом #підтримую_ділом.

Концепцію кампанії розробили для UNICEF Ukraine. Реалізацію підтримали Міністерство культури, Міністерство соціальної політики, Міністерство охорони здоров’я, Укрінформ, Інтерньюз, ТРЦ “Гулівер”. Кампанія відбулася за підтримки USAID.

У фінал Vandog agency вийшла з сильними суперниками, та перемогу все ж залишила собі.

Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home