Вебінар по створенню креативного портфоліо для UAL

Виходимо за рамки шаблонного мислення в марафоні Креативних Ідей від викладачів і кураторів University of the Arts London !

Дата: 15 жовтень 2021

Час: 16:30 - 19:00 Київ (14: 30-17: 00 Лондон)

Де: онлайн

Участь: безкоштовна за попередньою реєстрацією

Головною умовою вступу до британського університету University of the Arts London (UAL), як і в будь-який інший творчий вуз, є наявність портфоліо. Воно повинно бути оригінальним, неординарним, таким, що запам'ятовується і не шаблонним. Ми шукаємо серед всіх портфоліо зоряні, перспективні, зі свіжими ідеями і абсолютно новим поглядом.

Так що треба підготуватися!

15 Жовтня, за два з половиною інтенсивних години ви дізнаєтеся про структурний створенні креативних ідей і творчих рішень для вашого портфоліо, дізнаєтеся все інструментами для виходу за рамки стандартного мислення і також дізнаєтеся все про надходження на програми рівня pre-degree, бакалавра і магістратури University of the Arts London.

На вебінарі ви зрозумієте різноманітні підходи до вигадування ідей, навчитеся вибирати ту саму ідею під конкретну задачу і вам стане зрозуміло, як змішувати різні креативні алгоритми - і потім на їх базі створити саме таке Портфоліо, яке нікого не залишить байдужим.

У програмі вебінару:

  • Допомога при створенні унікального портфоліо;
  • Актуальна концепція Вашої ідеї;
  • Дізнаєтеся як НЕ ТРЕБА робити портфоліо;
  • Проходження всіх етапів "портфоліо гайд";
  • Принципи відбору найсильніших робіт для академічного або професійного портфоліо;
  • Підготовка письмової частини заявки - Personal Statement, Project Proposal;
  • Підготовка до інтерв'ю.

Розклад:

16:30-17:00 - Introduction to UAL / Знайомство з University of the Arts London

17:00-18:00 - Undergraduate portfolio advice seminar / Портфоліо для вступу на Бакалаврат

18:00-19:00 - Postgraduate portfolio advice seminar / Портфоліо для вступу на Магістратуру

  • Участь у вебінарі безкоштовна, за попереднім записом;
  • За кілька днів до події ви отримаєте посилання на вебінар на ваш е-мейл.

Організатор:

DonStream Education Group - офіційний рекрутинг-представник UAL

University of the Arts London займає 2-ге місце в світовому рейтингу навчальних закладів по Мистецтву та Дизайну (QS World University Rankings 2020).

University of the Arts London це:

Шість всесвітньо відомих коледжів, в яких викладають найбільшу кількість предметів і дисциплін, за напрямками мода, мистецтво, дизайн, бізнес креативних індустрій, анімація, візуальні комунікації, медіа комунікації, доповнена реальність, реклама, кіно, фотографія, архітектура, інтер'єрний дизайн і багато інших. UAL - найбільший спеціалізований ВНЗ в світі. Тут навчаються понад 20 тисяч студентів з 110 країн світу.

London College of Communication (LCC)- входить до складу University of the Arts London. LCC є місцем народження дизайн-еліти. Це найбільший з шести коледжів Лондонського Університету Мистецтв - понад 5000 студентів, 100 творчих майстерень, а також найбільший архів Стенлі Кубрика знаходиться саме тут.

Після вебінару Ви можете звернутися до офіційного представника університету для вступу в UAL і підготовки до індивідуального співбесіди з Приймальною комісією.

Контакти:

art@donstream.com.ua

+380 44 4960948

+380 97 0442732

+380 95 3302777

+380 63 5780022

Або за посиланням https://linktr.ee/artstream_ual


October 4, 6:49 PM
·
276
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home