Видаляємо російську в застосунку Work.ua

Більше російської в інтерфейсі застосунку не буде.

Work.ua представляє надважливе оновлення застосунку для пошуку роботи — з 27 жовтня ми повністю позбуваємося російськомовного інтерфейсу. Тепер застосунок Work.ua буде лише українською.

Ми робимо це, тому що віримо: якщо хочемо перемоги в майбутньому, маємо зробити рішучий крок уже сьогодні. Бо російська мова — небезпечна й загрожує незалежності України, вона буде вбивати й ослаблювати нас і нашу країну, і наші бізнеси.

Більше про небезпеку від послуговування російською та інші рудименти колоніалізму ви можете дізнатися з цього подкасту:

Видалення російськомовної версії з застосунку — це частина важливої ініціативи. Раніше ми також зробили банери про те, що вживання російської небезпечне, з закликом перейти на українську на всіх сторінках російськомовної версії сайту Work.ua. Опублікували пояснення своєї позиції й того, чому поки не прибрали російську з сайту повністю. А також зробили дуже зручний суперчекліст «Як бізнесам переходити на українську мову».

Щомісяця застосунком Work.ua користуються вже понад 350 тисяч людей, ми впевнені, їм буде набагато приємніше шукати найкращу роботу українською. Якщо у вас застосунок ще не встановлено, нагадуємо, що з ним працевлаштування — ефективніше та зручніше. Все те саме, що й на сайті, просто у вашому мобільному. Плюс застосунок надсилає корисні сповіщення, коли, наприклад, зʼявляється класна вакансія або роботодавець пропонує вам роботу.

Тож завантажуйте застосунок Work.ua, який не тільки допомагає швидше влаштуватися на роботу мрії, але й наближає нашу перемогу.

426
Work.ua
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно