Випускниці Projector запускають серію інтерактивних інтерв‘ю «Into» про унікальність творчого досвіду
Випускниці школи Projector Аліна Борисова (Visual Communications Professium) та Ліна-Марія Шлапак (Speculative design) запустили онлайн-зін «Into», в якому публікуватимуть інтерактивні інтерв’ю з представниками креативних та творчих індустрій в Україні. В інтерв’ю дівчата експерементують, розпитують про особистий творчий шлях спроб та помилок.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/fa9f18e2-733d-4dcf-9419-16086e28ddd6.jpg)
Дівчата вирішили створити онлайн-зін, адже помітили, що в творчій індустрії бракує особистих інтерв'ю, в яких герої розповідали б про свій особистий шлях формування, про свою ідентичність та особливості. Цей проєкт вони називають архівом творчого досвіду.
Своєю місією дизайнерки вбачають донести, що найголовніше у людині це її досвід та унікальний шлях. Лише власна ідентичність з усіма помилками і неідеальностями вирізняє нас з-поміж інших.
Уже зараз на сторінці зіну можна прочитати інтерв’ю із Нонною Старущенко та Глібом Капоріковим, засновниками брендингової агенції LLIWELL; інтердисциплінарною художницею з Берліна Anfi Sa; шрифтовим дизайнером Іваном Цанко. Наступною з’явиться розмова з дизайнеркою з Banda Сніжаною Чернецькою.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/069c5f80-80a2-4ace-8a90-49614571b267.jpg)
На старті проєкту авторки поспілкувалися з дизайнерами, а надалі в списку — розмови з режисерами, копірайтерами, ілюстраторами та відеографами. Основний критерій, за яким авторки обирають співрозмовника — це очевидна потужна пристрасть героїв до власної справи.
«Ми вважаємо, що все варто робити з любов’ю. І тільки такі проєкти торкають серця клієнтів та журі. Тому ми говоримо з креативниками про те, що вплинуло на їхній шлях, досліджуємо, як особисте відображається у роботі, відкриваємо людей для себе і ділимося власними інсайтами з читачами», — розповідають Аліна та Ліна-Марія.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c00618e6-0205-49aa-b668-802bfd0a9c9a.jpg)
Для кожного інтерв’ю авторки розробили спеціальний інтерактив: «Ми приходимо на відверту розмову і за допомогою інтерактиву стаємо учасниками однієї гри, що допомагає розкривати героїв глибше. Для кожного співрозмовника ми підбираємо свій особливий інтерактив. Це може бути взаємодія з кольорами та плямами, створення композицій чи букв, фотографії».
Дівчата самостійно оформили айдентику для онлайн-зіна. Вона базується на характеристиках любові, зображених графічно та окремому леттерингу для них.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/f4e969a2-eb68-4cd0-8ae3-c2a132e64974.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/c45a51e8-130f-4921-972c-91d48ea1a593.png)
![](https://cdn.cases.media/image/wide/547620f2-b1f0-44c0-a524-971fb7c7d785.png)
Для заголовків використали шрифт CSTM Experemetal від студії Type tomorrow.
![](https://cdn.cases.media/image/wide/3d5d5453-d91e-4a3d-8474-c327f501e467.png)