Work.ua блокує вакансії від криптошахраїв. Наш пріоритет незмінний — якість

Продовжуємо чистити Work.ua від ненадійних вакансій. Цього разу видаляємо пропозиції від компаній, які кажуть, що займаються маркетингом та інвестиціями в криптовалюти, а насправді шахраї.

Після блокування «шлюбних агенцій» та стрімінгових майданчиків, що ми провели на початку серпня, почастішали звернення шукачів щодо компаній, які приваблюють працівників до обману та витягування грошей із людей.

У чому тут справа?

Низка компаній, представляючись маркетинговими агенціями, аутсорсинговими компаніями, розміщували вакансії менеджерів із продажу, менеджерів по роботі з клієнтами. Казали кандидатам, що на роботі вони будуть консультувати клієнтів щодо придбання криптовалют та роботи на криптобіржах.

Проте виявлялося, що насправді робота такого «менеджера» полягає не лише в консультуванні клієнтів, а й у витяганні з них якомога більшої кількості коштів — зокрема, «розкрутки» на взяття мікрозаймів.

Work.ua вважає таку діяльність шахрайством, тож оголошує про глобальне блокування сумнівних криптобіржовиків.

Чому зараз?

Насправді це давня історія: відділ модерації Work.ua вже не один місяць проводив блокування подібних компаній у тихому режимі, паралельно досліджуючи проблему. Та наразі тиху боротьбу з криптообманщиками робимо гучною, бо:

1. Вважаємо, що навчилися точно їх вираховувати. Все частіше помітити шахраїв вдається ще на етапі реєстрації.

2. Хочемо дати відкриту відповідь тим шукачам, які звернулися зі скаргою після попереднього блокування «шлюбних агенцій» та стрімінгів.

3. Спостерігаємо неприємну тенденцію:

  • Під час війни дані організації зовсім не знизили темпи діяльності, а якраз навпаки — свої кошти на «придбанні криптовалюти» втрачає все більше людей.
  • Клієнтами, тобто жертвами, цих компаній все частіше стають громадяни ЄС.

Work.ua піклується про те, щоб українських шукачів не залучали до сумнівної діяльності, щоб українці та іноземці не втрачали свої заощадження, а Україна розвивалася навіть у найтяжчі часи та зберегла репутацію чесного, надійного партнера на міжнародному ринку.

Закликаємо вас допомогти: якщо якась вакансія, повʼязана з криптовалютами, видається вам підозрілою, пишіть нам на ел. пошту support@work.ua.

P. S. Наголошуємо, що не всі криптовалютні компанії втілюють такі нечесні схеми заробітку. Наші модератори вже мають досвід і блокують справді ненадійних.

Тож ми не лише просимо колег з інших сайтів пошуку роботи також боротися з псевдокриптовиками, але й готові поділитися досвідом — як їх вирахувати. Колеги, звертайтеся, нумо допомагати шукачам і розвивати Україну разом!

543
Work.ua
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно