Як бути українським технологічним стартапом під час війни
Європейська Асоціація Програмної Інженерії EASE проведуть стрім, щоб поговорити й зрозуміти, як це — бути українським технологічним стартапом під час війни. Дивитися випуск можна буде 4 червня о 18:30.
«Успіх українських стартапів відображено в отриманих інвестиціях, відборах в акселератори та міжнародному визнанні. У 2021 році багато українських стартапів досягли успіху. А в 2022 році прийшла війна. Ми поговоримо про те, як почувають себе стартапи в Україні і як їм вдалося вижити, переформатувались вони чи вибрали гнути лінію до кінця», — розповідають про випуск EASE.
У стрімі візьмуть участь:
- Наталія Моденова — Founder Fashion-Tech проєкту DRESSX
- Руслан Юмагулов — CEO & Founder екосистеми управління результатом VYMEX
- Анатолій Попель — CEO & Founder соціальної мережі для креативних індустрій CASES
- Владислав Савченко — президент EASE, IT-бізнесмен, експерт у питаннях ІТ, інвестицій і e-commerce та незмінний ведучий Кіберстрімів EASE
Дивитися випуск можна буде на YouTube-сторінці EASE.