Як працювати з персоналом в умовах нової реальності? У червні відбудеться безкоштовна онлайн-конференція

Не встигли призвичаїтися до роботи з дому, як вже знову потрібно звикати до офісу? Вміння швидко адаптовуватися стало тепер скілом №1.

Адже найбільше, у цей непростий час, від змін нової реальності страждають команди. І при цьому всьому ще ж треба випромінювати ефективність та продуктивність!

То як будувати роботу в колективі у новій реальності? Які навички потрібні керівникові, щоб ефективно управляти командою. Як працювати далі?

17 червня відбудеться безкоштовна онлайн-конференція «Анатомія змін: Що далі? PRO команду». Будемо обговорювати болючі питання, з якими зіткнулися команди в нелегкий пандемічний час та розберемося, що потрібно для побудови команди мрії.

Розібратися допоможуть топові експерти, що добре розуміються на темі та мають практичний досвід:

  • Фрол Харько, HR студії дизайну Happy Frol, поділиться к робити важливі процеси компанії цікавими

  • Олена Жильцова, керівниця програми executive MBA Києво-Могилянської бізнес-школи, розкаже про управління командами в новій нормальності
  • В'ячеслав Вікулов, HR директор в «Бітрікс24» говоритиме про те, як ростити таланти та чим мотивувати в сучасних умовах
  • Марія Тєкуч, People Partner в Grammarly, розкаже, що необхідно для ефективної адаптації нових співробітників
  • Марія Дзюбіна, директорка з маркетингу в Room 8 Group та ex-head of PR and communications Ring Ukraine, розповість про невидимі важелі впливу: корпоративні цінності
  • Едік Івакін, HR в Banda, поділиться, чому люди найцінніший ресурс.

Участь у конференції безкоштовна за умови попередньої реєстрації. А ось и посилання https://bit.ly/3x44JEO 

June 8, 7:41 PM
·
309
·
good 1
Followed by
1
  • Andrii Iamshanov
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home