Як залучати клієнтів під час кризи?

Чому люди купують дорожче в одних компаній і не купують дешевше в інших? Чому про одні компанії знають і говорять а про інші не знають взагалі? Як контролювати те що про вас думають клієнти і влада? Чи насправді важливий розмір компанії для її успіху?

На зустрічі поговоримо про:

📌 За якими параметрами клієнти обирають послугу чи товар? Ціна, якість, доступність, лояльність, імідж компанії

📌 Чому люди готові переплачувати за бренд? Лояльність, якість, імідж

📌 Як будувати лояльність та імідж? Правильна системна комунікація

📌 Що таке комунікація і PR? Це декоративна функція чи дієвий інструмент?

📌 Побудова комунікаційного ландшафту, антикриза, контроль інформаційної повістки, SERM – контроль інформаційної видачі, таргетинг через ФБ – лобізм, донесення повістки до вузьких ЦА. Попадання в моніторинг дайджестів для впливу на владу.

Коли: 21 липня, 17.00

Де: інноваційний центр Promprylad.Renovation, Івано-Франківськ

Реєстрація: https://forms.gle/Eiob8hdRr5SxbaMJ8

Експерти Олеся Стойко та Олександр Селін – 20+ років в комунікаціях, співвласники PointeR Agency www.pointer.agency (в ТОП-10 PR-агентств України).

Загальний портфель компанії складає 100+ клієнтів, серед яких: Люксоптика, Перша приватна броварня, Subaru, Socar, TM Nivea, Omega Pharma, Wix, Wargaming, Royal Canin, АВК, ABInBev Efes, BOSCH, Центр Святої Параскеви та інші.

Олександр Селін понад 10 років працював за фахом у ЗМІ різного спрямування. Стільки ж – на стороні компаній у PR-відділах та прес-службах на керівних позиціях, в тому числі у одній із найбільш кризових галузей. Ключові спеціалізації: аудит та стратегія, робота зі ЗМІ, антикриза.

Олеся Стойко. Працювала у журналістиці (ТБ, преса, онлайн), PR-директором топових українських та світових компаній. З 2012 року – засновниця та СЕО PointeR Agency, з 2018 року – його співвласниця, засновниця дослідницької компанії PointeR Insight. Понад 6 років – PR-консультант Проектного офісу ОБСЄ в Україні.

407
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно