YouTube оголосив про запуск бета-версії YouTube Shorts в Україні

YouTube сьогодні оголошує про запуск бета-версії YouTube Shorts в Україні. Цей інструмент дозволяє знімати короткі відео на смартфон і відразу публікувати їх.

Фотографія: Unsplash

«Створювати короткі відео повинно бути просто і захопливо. Незважаючи на те, що короткі відеоролики вже можна було переглядати на платформі, користувачі у всьому світі вперше зможуть отримати доступ до інструментів створення, зокрема можна буде знімати кілька уривків і об'єднувати їх в один ролик, записувати відео з музикою і змінювати швидкість запису.

Користувачі також зможуть робити семпли аудіо з мільярдів звичайних роликів на YouTube. Це допоможе вдихнути нове життя в контент улюблених авторів і залучити до нього додаткову аудиторію. Реакції на жарти, новий погляд на комедійні скетчі, готування за останніми рецептами — це лише кілька прикладів роликів, які можна створювати таким чином. При цьому автори самостійно вирішують, чи можуть інші користувачі використовувати контент з їхніх довгих відео», — коментує команда YouTube.

Сьогодні у всьому світі кількість щоденних переглядів YouTube Shorts перевищує 6,5 мільярда.

«Ми прагнемо до того, щоб короткі відео стали невід'ємною частиною звичного вам YouTube. Наприклад, якщо вас зацікавила композиція, уривок якої ви почули в короткому відео, ви можете швидко перейти до її повної версії, подивитися музичний кліп і дізнатися більше про виконавця, не залишаючи YouTube. Або якщо вам подобається пісня відомого артиста, ви можете без зайвих зусиль зняти коротке відео з нею. Для цього достатньо натиснути кнопку створення контенту прямо в ролику виконавця. Ви також можете подивитися, в яких коротких відео зустрічається трек.

Чим частіше користувачі будуть створювати і дивитися короткі відео, тим краще наша система стане розпізнавати і просувати їх. Це допоможе глядачам швидше знаходити новий контент улюблених авторів і залишатися в курсі всіх трендів», — додає команда YouTube.

Оскільки Shorts — це новий спосіб перегляду та створення контенту на YouTube, компанія шукає різні способи монетизації коротких відео та винагородження авторів за їхній контент. Зокрема, нещодавно команда YouTube розповіла про програму YouTube Shorts Fund — фонд у розмірі 100 мільйонів доларів США, який протягом двох років буде розподілятися серед авторів, які публікують короткі відео.

Функція Shorts (бета) буде запущена в Україні 14 липня і стане доступною всім користувачам протягом декількох тижнів.

Джерело: Oфіційний Блоґ - Google Україна

July 14, 11:35 AM
·
500
CASES
Ukraine
Followed by
27
  • Сергей Анистратенко
  • Bogdan Bilich
  • Владислав Горбунов
  • Aleksandra Galian
  • Алексей Чернов
  • Timur Kukharets
  • +21
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home