Збереження та підвищення якості вебпроєктів: дивіться лекцію Production Director в provid

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Роман Гаджимурадов, Production Director в provid, розповів про підхід, який дозволяє зберігати й підвищувати якість вебпроєктів при їхній розробці. Зокрема поговорили про валідацію та контроль ризиків, оптимізацію розробки й коли це доцільно, як варто підійти до планування й не "роздувати" функціонал. 

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

1072