Бібліотека з колекцією артбуків: новий простір AB Library від геймдев-компанії AB Games

Міжнародна компанія з розробки ігор AB Games відкрила бібліотеку артбуків AB Library у своїй новій київській студії. Це простір, в якому люди з креативних індустрій можуть знайти натхнення та отримати нові знання про геймдев, улюблені ігри та чарівні світи.

Ми в AB Games створюємо всі умови для розробки ігрових бестселерів. До нас приходять люди, які люблять грати в ігри, це їх драйвить, їм цікаво працювати один з одним. Нашу флагманську гру Hidden City створює одна із 5 кращих у світі команд, яка знає про жанр HOPA все. Також ми займаємо активну позицію в Україні та створюємо проєкти, спрямовані на розвиток геймдев-індустрії, такі як асоціація Gamedev_ua та AB Library.

Іванна Погребняк, Executive Director AB Games

Місія AB Library — стати креативним хабом для творців фантастичних світів та ігрової індустрії в цілому. В одному просторі була зібрана ексклюзивна колекція артбуків популярних у світі ігор, фільмів та серіалів, які здатні надихнути на нові ідеї. Також є окремі стенди з книгами та артбуками на тему дизайну та розробки ігор.

У AB Library проводяться презентації артбуків від українських видавництв, лекції, майстер-класи та Live Talks зі спеціалістами сфери геймдеву, дизайнерами та ілюстраторами. Гостями бібліотеки вже стали Джама Джурабаєв, головний концепт-художник Lucasfilm, арт-директор Ubisoft Рафаель Лакост та Софі Ву, продюсер Rovio та VooDoo. Також у бібліотеці записується освітній AB Library Podcast.

Антон Большаков, засновник AB Games, дуже любить ігри та вміє створювати ігрові світи. І створення бібліотеки було однією з його мрій. Він прагнув створити місце, де геймдизайнери, художники та сценаристи можуть надихатись та наповнюватись ідеями. Формування ком’юніті, підтримка талантів, натхнення та обмін знаннями — для цього і була створена AB Library.

Тарас Жуков, PR & Communications Officer в AB Games

В найближчі місяці у бібліотеці заплановані майстер-класи з українською художницею, яка створює контент для Blizzard, презентації нових артбуків та нові випуски подкасту AB Library. А також презентація нового девайсу для художників від компанії Wacom.

Наразі простір працює за індивідуальним запитом за адресою: вул. Паркова дорога, 2, БЦ Summit. У планах компанії відкрити двері бібліотеки у вихідні дні для всіх охочих.

Довідка:

AB Games — міжнародна геймдев-компанія, створена у 2010 році, яка розробляє і видає власні мобільні f2p ігри. Флагманський проєкт компанії — гра Hidden City, світовий лідер у своєму жанрі. В США проєкт увійшов в ТОП-3 за доходами у жанрі adventure, а в Японії зайняв 1-е місце серед пазлів. Головний офіс компанії знаходиться на Кіпрі, у місті Лімасол, також є студії розробки у Києві, Рівному та Дніпрі.

AB Library — це простір для творців світів з ексклюзивною колекцією артбуків . Бібліотека об’єднує людей, які вигадують та оживляють світи в комп’ютерних іграх. В простір приходять люди з геймдеву, щоб надихнутися на створення успішної гри, поділитися та обмінятися досвідом, отримати цікаві знання, познайомитися з новими людьми з суміжних індустрій — кіно, література, арт, наука.

418
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно