Eldorado разом з креативною агенцією I AM IDEA хором заспівали про Чорну П‘ятницю

У новій комунікації Eldorado та I AM IDEA голосно заявили про Чорну П’ятницю як про період «запланованих/відкладених покупок», підкресливши, що кращого приводу для здійснення задуманого не знайти.

Нова стратегія Eldorado зосереджується на сім‘ях, а Чорна П‘ятниця – це чи не найкращий привід закупитися технікою для дому під запит кожного члена родини. У ролику сім‘я хором нагадує батьку про все-все, що треба було колись купити. А він коротко відповідає про своє рішення — куплю все в Eeeeeeldorado.

Нашою основною задачею було не тільки прокомунікувати Чорну П‘ятницю в Eldorado, але і залишитися в рамках стратегії “заради сімей”. Хотілось відійти від класичних «крикливих» реклам про шалені знижки на Чорну П‘ятницю, але про цю подію все одно потрібно заявляти голосно. Ми так і зробили, але додали сімейності, показавши досить знайому ситуацію – момент «куплю, як будуть знижки» настав.

Ігор Гавруш, креативний копірайтер I AM IDEA

Чорна п’ятниця – це наша чи ненайголовніша подія року, вона завжди оточена маркетинговим божевіллям. Та для нас головне забезпечити усім сім’ям можливість вигідних та зручних покупок техніки та електроніки офлайн, онлайн чи навіть за телефоном. Найбільші знижки дійсно саме у «Чорну п’ятницю», а у нас вона триватиме тиждень. Це найкраща можливість придбати те, що весь рік відкладалось на «потім».

Оксана Кулікова, маркетинг директорка Eldorado 

Чорна п’ятниця в Eldorado триватиме цілий тиждень наприкінці листопаду зі знижками до 70%. Заради сімеееееей.

·
612
Читачів
10
  • Анастасия Одегова
  • Олександра Петруньок
  • Igor Finashkin
  • Артем Тертичний
  • Саша Зима
  • Ilona Voronina
  • +4
Оформіть передплату за зниженою вартістю

Навчання на Креативній Практиці доступно за щомісячною передплатою, що відкриває можливість отримати доступ до побудови плану навчання, теоретичних та практичних модулів кожного курсу, ще й перевірку ваших практичних завдань. Встигніть активувати передплату за зниженою вартістю!

Дізнатись більше