House of Europe запускають Creative Business Academy

Creative Business Academy — це інтенсивний онлайн-тренінг, що допоможе структурувати роботу креативного бізнесу й перетворити його на успішну прибуткову компанію. Участь безкоштовна завдяки підтримці ЄС.

У програмі: як обрати ефективну бізнес-модель, захистити ідею від плагіату, переконати інвесторів профінансувати свою компанію, обійти конкурентів на українському ринку та вийти на міжнародний. Щоб ваші старання не стали марними через рік — розповідаємо про тренди майбутнього. Щоб ви не повторювали чужих помилок — розбираємо реальні кейси.

Найкращих учасників запросимо на національний відбір креативних стартапів Creative Business Cup Ukraine. Переможець змагатиметься за звання стартапу року та грошову винагороду на Копенгагенському BRIGHT. Creative Business Cup.

Щоб дізнатися більше про те, чого ви навчитеся під час онлайн-тренінгу, прогляньте PDF-документ із програмою.

Що я отримаю?

  • Відповіді на нагальні проблеми бізнесу: як стабільно заробляти, продаватися на міжнародних ринках, організувати ефективну роботу, захистити ідеї від плагіату, переконати інвесторів вкласти гроші у ваш продукт та просувати його.
  • Дев’ять лекцій від експертів з ЄС — професіоналів, що створили успішні міжнародні бізнеси й діляться досвідом.
  • Година персональних консультацій з експертами з ЄС, що розуміються на специфіці вашого бізнесу.
  • Місяць доступу до платформи PESA Virtual Academy, де зібрано понад 50 годин відеолекцій з субтитрами, статті та вправи.
  • Можливість взяти участь у BRIGHT. Creative Business Cup. Найкращі учасники Creative Business Academy пройдуть до національного відбору, переможець якого поїде на міжнародне змагання нашим коштом. 

Що потрібно для участі?

  • Готовий продукт або прототип.
  • Щонайменше рік працювати над власним креативним бізнесом.
  • Англійська на середньому рівні: ви маєте розуміти лекції і ставити запитання експертам.
  • Коротке відео англійською мовою про ваш бізнес і мотивацію взяти участь у тренінгу. Ми не оцінюємо якість зображення і креативність — звичайний ролик на смартфон підійде.

Як подати заявку?

Уважно прочитайте умови конкурсу та заповніть форму на онлайн-платформі. Мова заявки — англійська. 

·
419
·
super 1
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна