Лейбл ENKO запрошує на URBAN MUSIC conf 2021

16 жовтня у UBI conference hall (Київ) відбудеться URBAN MUSIC conf — конференція про музичний бізнес та все, що з ним пов’язано. Основна місія заходу — підвищення музичної обізнаності, аналіз змін та еволюції галузі та стирання бар’єру між музикантами-початківцями та професіоналами.

Організатори івенту — команда ENKO — лейблу, що був створений минулого року Ваньком Клименко та alyona alyona.

Програма конференції

Панельні дискусії, лекції відомих діячів музичної індустрії, job session від команди лейблу, спілкування з колегами та обмін досвідом.

Додатковим бонусом для артистів є те, що саунд-продюсер та засновник ENKO — Ваньок Клименко особисто прийме демо-записи кожного, та прослухає їх в індивідуальному порядку.

Спікери

Ми запросили близько 20 спікерів з абсолютно різних світів музичної України, серед яких alyona alyona, Yarmak, Kalush, Михайло Ясинський, Morphom, Jerry Heil, Євген Тріплов та багато інших.

Всі зароблені кошти підуть на благодійність.

Всі зароблені на конференції гроші ми витратимо на музичні інструменти для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. Ми не просто передамо дітям інструменти, а проведемо для них майстер клас командою нашого лейблу.

Ми мріємо про майбутню організацію дитячих музичних таборів і URBAN MUSIC conf — наш перший крок в цьому напрямку.

Афтепаті

Після конференції в клубі Atlas пройде афтепаті-вечірка, присвячена першому дню народження лейблу ENKO. Всі, хто придбав квитки на URBAN MUSIC conf, автоматично отримують запрошення на вечірку за попередньою реєстрацією.

На вечірці виступлять артисти ENKO і це не єдиний сюрприз, який чекає на гостей.

Квитки: https://concert.ua/uk/event/urban-music-conf 

515
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно