Новорічне промо АЛЛО: активуй тицячі бажань

У новорічному промо АЛЛО створили справжню «машину добра», яка виконує «тіцячі» бажань, як власних, так і дорогих серцю людей. Щоб активувати механізм, досить зробити один «тиць».

Таким добрим креативом АЛЛО активували період подарунків і зимових знижок до новорічних і різдвяних свят, який триватиме майже півтора місяці: з 3 грудня по 13 січня.

Щоб показати різноманітність новорічних подарунків в АЛЛО, ми вирішили створити машину Голдберга повністю з них. Тому подарунки ковзають на стрічках, передаючи імпульс мандарину, а той запускає феєрверки. При цьому, ми домоглися працездатності машини, без втручання людини. Крім Санти, звичайно :)

Артем Гусєв, арт-директор TABASCO

АЛЛО показує, що дарувати радість простіше, ніж здається. Залишилося вибрати подарунок на allo.ua, «тицьнути» й отримати його зручним способом. Всі інші клопоти АЛЛО бере на себе. Кампанія створювалася спільно з креативним агентством TABASCO.

Кожна добра дія запускає складний вселенський механізм і здатна призвести до чуда. А Новий Рік — час чудес! У нашому святковому промо ми хочемо показати, як простим рухом можна активувати механізм щастя, і надихнути людей втілювати бажання в життя.

Артур Матковський, СМО ГК АЛЛО

·
1276
·
good 1
Алло
Ukraine
Читачів
2
  • Olesya Plusheroid
  • Андрей Николаев
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна