Projector запускає освітній кампус у Берліні

Projector та Smashing Magazine запускають Berlin Design Campus — тижневий освітній кампус у Берліні. 

Українська дизайн-освіта пробиває кордони і долучає до себе топових спеціалістів з усього світу. Школа Projector запустила колаборацію із найпопулярнішим світовим медіа з веб-розробки Smashing Magazine створивши тижневий кампус у Берліні.

Дизайн-кампус — це тиждень, насичений воркшопами, лекціями, екскурсіями, мітапами, візитами в офіси агентств і продуктових компаній, аби побачити та відчути світову індустрію зсередини.

Кампус об’єднає освітню програму разом зі знайомством з Берліном. Учасники будуть вчитися, переймати досвід провідних спеціалістів, спілкуватися, досліджувати культуру та індустрію. І, звісно, подорожувати у хорошій компанії.

«Ідея Берлінського кампусу в тому, щоб побудувати міст між теорією і практикою, відкриваючи для себе досвід дизайн-агентств та продуктових компаній Німеччини. Кампус стане цінним досвідом, який мало хто здатен отримати за свою кар'єру», — Vitaly Friedman, співзасновник Berlin Design Campus та Smashing Magazine.

Ділитися досвідом на кампусі будуть світові спеціалісти:

  • Vitaly Friedman, засновник і головний редактор авторитетного видання Smashing Magazine
  • Matteo Cavucci, провідний консультант у ThoughtWorks
  • Eike König, креативний директор берлінської студії Hort
  • Ben Lowdon, UX дизайнер у HERE maps (Nokia)

Навчання та спілкування проходитиме в офісах провідних креативних агентств: Fjord, Mozilla, SinnerSchrader, Eden-spiekermann, Contentful, Thoughtworks, Smashing Magazine, Hort.

Все про Berlin Design Campus 15-22 липня: https://prjctr.com.ua/berlin 

·
1209
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна