Що таке Lottie анімація та як вона використовується: дивіться лекцію продуктового дизайнера в PDF Expert від Readdle

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Lottie — це полегшений формат анімації, який можна експортувати з Adobe After Effects як файли JSON. Файли Lottie менші за розміром у порівнянні з такими форматами, як анімовані GIF та PNG. А розробники можуть повторно використовувати файли Lottie у своєму коді.

Євген Землянухін, продуктовий дизайнер в PDF Expert від Readdle, розповів, як збирати анімацію в Adobe After Effects для технології Lottie. У лекції розкривається весь ланцюг інструментів, які використовуються для кінцевого завантаження в JSON, цінність такого підходу, та де його застосовувати.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

·
1608
·
super 2
Подкаст
Історії того, як представники нашої галузі протистоять російській агресії та підтримують Україну та один одного.
Слухайте, де вам зручніше:
Головна