«Сільпо» запустив сайт знайомств

До Дня закоханих мережа супермаркетів запустила власний сайт знайомств. На відміну від звичних платформ для знайомств, тут можна знайти свою пару не за фото, локацією чи коротким описом профілю, а за спільними вподобаннями у їжі. Щоб отримати свою пару, достатньо авторизуватись через Facebook і відповісти на короткі запитання. Знайти людину, щоб розділити з нею любов до смачного або просто любов, можна за посиланням https://love.silpo.ua/start

«Погодьтесь, вам буде ближчий той, хто не менш ніж ви любить гречаний багет, пончики з лаймом чи інші продукти. Щоб ви могли зустріти саме ту людину, алгоритми сайту знайомств добирають пару, сумісну з вами щонайменше на 70%, — говорить маркетинг-директорка «Сільпо» Катерина Огуряєва. — Часто люди не уявляють, про що говорити зі своєю парою на першому побаченні, а наш сайт розв’язує цю проблему. До того ж ви будете знати, чим пригостити свою потенційну половинку».

Доречність ідеї сайту підтверджує дослідження соціологів для видання Independent. Значна частина опитаних може керуватися гастрономічними вподобаннями, коли вирішують, чи варто продовжувати побачення. 14% респондентів припускають, що здатні припинити нові стосунки, якщо їхні смаки у їжі несумісні з парою. 22% опитаних жінок сказали, що можуть розглядати спільне майбутнє лише з тими, хто розділяє їхні харчові вподобання. Психологиня Крісті Фергюсон запевняє: «Ми ухвалюємо рішення не лише головою і серцем, а й смаковими рецепторами».

Щоб отримати свою пару на сайті знайомств від «Сільпо», потрібно відповісти на питання у форматі тесту про вподобання у їжі. До прикладу, вказати, як краще прокласти шлях до вашого серця: через вишукані солодощі чи екзотичні фрукти. Після наданих відповідей користувач сайту бачить профіль своєї пари та відсоток збігу з нею. Люди, що познайомились на сайті, можуть продовжити спілкування у Facebook.

Також на сайті love.silpo.ua можна прочитати любовне передбачення і дізнатись, хто ви у стосунках. Наприклад, «Я у стосунках, як рибка. Тільки вона плаває у воді, а я — у любові». Команда сайту закликає ділитися передбаченнями у соцмережах, щоб дати шанс друзям знайти свою любов.

«Сільпо» — одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів України. Станом на лютий 2022-го нараховує 325 супермаркетів, в тому числі 4 делікатес-маркети Le Silpo. Входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group.

214
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно