Verbit залучила $250 млн у серії E, досягнувши оціночної вартості у $2 млрд

Це ще більше зміцнить позиції компанії на ринку фрагментованої транскрипції і субтитрів обсягом $30 млрд.

Verbit, провідна світова платформа голосового штучного інтелекту, лідер ринку транскрипції та створення субтитрів за допомогою голосового ШІ, залучила раунд фінансування серії E у розмірі $250 млн, отримавши $150 млн первинних інвестицій та $100 млн у вторинних угодах.

Лідером раунду стала компанія Third Point Ventures, яка інвестувала $200 млн за участі існуючих інвесторів, включаючи Sapphire Ventures, More Capital, Disruptive AI, Vertex Growth, 40North, Samsung Next та TCP. Загальний обсяг фінансування Verbit з моменту заснування у 2017 році перевищує $550 млн. З травня 2020 року оцінка компанії подвоїлася і становила $2 млрд. Завдяки цим інвестиціям Verbit збільшить вклад у розробку продуктів, а також продовжить розвиватися та розширювати свою географію. Зараз у компанії 470 співробітників, а також 35 000 стенографів та 600 перекладачів по всьому світу.

В Україні Verbit представлений R&D офісом у Києві, який налічує більше 30 співробітників. У 2022 році в центр розробки планують найняти близько 40 фахівців: вже зараз в команду шукають досвідчених Ruby- та Python-розробників. Київський офіс передбачає можливість дистанційної роботи, а також надає співробітникам постійне навчання та підвищення кваліфікації для професійного та особистісного розвитку, управлінське навчання для керівників команд.

Verbit співпрацює з більш ніж 2000 клієнтами у ЗМІ, сфері освіти, корпоративному та державному секторах та надає сервіс із субтитрування та транскрипції.

Завдяки технологіям штучного інтелекту та повної інтеграції з відеоплатформами, клієнти Verbit можуть ефективно налаштовувати свої робочі процеси та вирішувати завдання з транскрипції та субтитрів.

Verbit планує і надалі проводити операції зі злиття та поглинання, збільшуючи свої масштаби та продовжуючи підвищувати цінність своїх послуг для клієнтів.

«Цей раунд фінансування – вотум впевненості у нашій здатності зміцнити позиції лідера ринку транскрипції», – каже генеральний директор та засновник Verbit Том Лівне. – Ми створили потужну технологічну платформу для модернізації галузі, а наша стратегія створення вертикально інтегрованих рішень голосового ШІ принесла багато користі нашим клієнтам та їхнім бізнесам».

«Verbit – компанія з винятковим технологічним органічним та неорганічним зростанням на ринку транскрипції», – говорить керуючий партнер Third Point Ventures, член ради директорів Verbit Роберт Шварц. – «Такий великий фрагментований ринок, що дозрів для цифрової трансформації та одночасної консолідації – рідкість. Verbit досягла масштабів та лідерства за короткий час. Ми раді збільшити наші інвестиції в компанію і сподіваємось продовжувати брати участь у її розвитку».

Verbit – провідна світова інтерактивна платформа для транскрипції та створення субтитрів. Власна технологія автоматизованого розпізнавання мови (ASR) на основі штучного інтелекту у поєднанні з мережею перекладачів пропонує клієнтам високоякісні, дослівні, інтерактивні розшифрування та субтитри. Рішення Verbit досягають рівня точності 99,9% і забезпечують найшвидший у галузі час виконання робіт (вдесятеро швидше, ніж галузеві стандарти). 

478
Verbit.ai
United States of America
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно