Новий LinkedIn за 5 кроків — концепт Hexagon.agency


Імовірно, ви отримували привабливі і, можливо, навіть доленосні пропозиції на LinkedIn. Зараз у LinkedIn майже 700 мільйонів користувачів, що перетворює його з нетворкінг-платформи для професіоналів в одну з головних соцмереж світу. LinkedIn — один з найвпливовіших цифрових продуктів у світі. Але якщо зовсім чесно, його дизайн інтерфейсу трохи застарів.

Це і стало причиною для нас у Хексагоні зробити новий дизайн-концепт для компанії. Ми хотіли пофантазувати яким має бути сучасний і зручний інтерфейс LinkedIn, що б поєднав у собі незамінний сервіс і простоту використання.

Крок 1: вивчаємо цифри

За даними Omnicore agency, у LinkedIn 700 мільйонів активних користувачів із середнім часом на сайті — 10:20 хвилин в день. Стрічка новин оновлюють 280 мільярдів разів на рік.

Близько 30 мільйонів компаній мають свої профілі в LinkedIn, а на платформі представлено близько 20 мільйонів активних вакансій.

Але найголовніша цифра для концепту — 57% трафіку LinkedIn надходить з мобільних пристроїв. Це означає, що дизайн мобільного застосунку потребує оновлення.


Крок 2: визначаємо типи користувачів

Ми визначили три основних типи користувачів платформи та їхні цілі:

 • фахівці (шукають роботу, розвивають особистий бренд, нетворкінг, кар'єрне зростання);
 • рекрутери (шукають кадри, нетворкінг, управляють корпоративним аккаунтом, розвивають індустрію та впізнаваність бренду);
 • засновники (просувають особистий бренд, нетворкінг, залучають потенційних клієнтів і партнерства).

Крок 3: опитування

Ми провели кількісне опитування 162 користувачів, який допоміг нам визначити основні проблеми, переваги та reasons to use в LinkedIn.

Переваги і причини використання:

 • Нетворкінг з колегами-професіоналами;
 • Профайл як онлайн-резюме, яким легко поділитися;
 • Високий рівень лідогенерації;
 • Можливість безпосередньо спілкуватися з топ-менеджерами;
 • Відстеження відкритих позицій в компаніях, що цікавлять;
 • Безпосередній зв'язок HR`ів з фахівцями.

Недоліки LinkedIn:

 • Функція автоматичного запрошення всіх контактів з електронної пошти або адресної книги в LinkedIn;
 • Докучливі повідомлення про нерелевантні і випадкові події;
 • Неактуальні новини в стрічці, неможливість налаштувати стрічку під свої інтереси.

Крок 4: проектування

Перед створенням візуальної концепції ми розробили повний набір вайерфреймів основних юзер-флоу сайту. Процес підготовки допоміг нам виділити і реалізувати пріоритетні функції у редизайні застосунку LinkedIn. Нашою основною метою було створення більш персоналізованого досвіду на платформі, аби скоротити час пошуку відповідних пропозицій або кандидатів. Дизайн-концепт був спрямований на те, щоб знизити зусилля, але при цьому підвищити ефективність продукту для всіх типів користувачів.

Крок 5: оптимізуємо функціонал

Актуальні і персоналізовані новини

Ми розділили новинну стрічку на дві вкладки: Following показує оновлення від колег і компаній, за якими стежить користувач, а Discover виводить актуальний контент на основі інтересів користувачів.

Особистий профіль як інструмент монетизації

Зараз профіль LinkedIn містить безліч зайвих сутностей, які обтяжують вид сторінки. Ми спростили вид профілю і виділили кнопку зв'язку, щоб збільшити конверсію лідів.

LinkedIn як HR-асистент

Наше опитування показало, що люди часто шукають вакансії через пошук в LinkedIn. Ми додали категорії в пошук, щоб скоротити час і зробити видачу вакансій більш релевантною.

Сторінка вакансій в LinkedIn має вигляд загального списку зі складним фільтром для навігації і пошуку. Ми спростили список і адаптували його функції під профіль користувача.

Тепер LinkedIn відразу перевіряє, чи відповідає профіль користувача вимогам вакансії, і показує це юзеру. Актуальні вакансії можна зберігати в закладки. На сторінці вакансії показана інформація про історію компанії, її розмірі, офіс і соціальних перевагах. Можна знайти компанії, що пропонують аналогічні умови.

У той же час рекрутери можуть зробити акаунти компаній більш доброзичливими, додавши до своїх вакансій відео і фото офісного життя.


Незамінний сервіс і простота використання

Вибираючи продукт для редизайну, ми шукали впливовий, але трохи застарілий.

Новий LinkedIn повинен стати орієнтованим на користувача, ефективним і зручним для фахівців. Але створюючи новий дизайн LinkedIn ми не враховували його інвестиційні стратегії і плани масштабування. Наша версія LinkedIn націлена на кращий досвід використання соцмережі і спеціалістами, і компаніями, щоб усім стало зручніше та простіше.

Наше дослідження показало, що LinkedIn — найнадійніша соціальна мережа з усіх, часто використовувана в якості основного сервісу пошуку роботи. Тому ми хотіли вдихнути в нього нове життя, збільшити конверсію всередині LinkedIn і надати користувачам незамінний сервіс і простоту використання.

Сподобався кейс? Напишіть нам на hello@hexagon.agency. Ми завжди раді співпраці!

·
5349
·
goodsuper 5
Головна