Як управляти роботою фахівців сфери digital?
Digital-сфера наповнена творчістю і креативністю, відповідно її працівники часто літають в хмарах і багато фантазують. Але замовникам важливий результат, а його можна домогтися лише при системній роботі. Як проконтролювати роботу фахівців і залишитися в хороших відносинах - розповідаємо нижче.
Якісно виконана робота складається з двох частин: відповідальність і працьовитість фахівця і чітко сформульовані завдання від замовника. Щоб мати можливість простежувати швидкість виконання завдань, слід використовувати сервіси.
Розповімо про декілька, з яким працювали/працюємо в Shapoval Agency.
Управління командою
Trello
Зручно ставити завдання співробітникам по проєктам на інтуїтивній дошці та стежити, на якому етапі виконання вони сьогодні. Є можливість створювати to-do листи, виставляти пріоритети. Дуже добре підходить для невеликих команд.
Planfix
Програма, яка допомагає не тільки організувати спільну роботу людей і управляти нею, але дозволяти клієнтам показувати процес закриття завдань. Великий плюс — це інтеграція c Telegram.
Контроль робочого часу
Yaware
Дізнайтеся, як проходить робочий день ваших співробітників і скільки насправді часу вони приділяють роботі. Програма покаже:
- час початку і закінчення роботи;
- запізнення і відходи раніше покладеного;
- відсутності співробітників на робочих місцях і їх причину: нарада, зустріч або перекури та обід;
- фактично відпрацьовану кількість годин;
- робить скріни.
Планування проєктів та завдань
Часто власники бізнесів до кінця не розуміють користь маркетологів, чим вони займаються і навіщо їх наймати на роботу. Робота з контентом іноді вимагає багато витрат у вигляді часу, сил і грошей, але результат ми отримуємо через деякий час. Це можна сприймати як забіг на довгу дистанцію. Як все-таки зрозуміти, чим займається ваш маркетолог?
Для цього завдання ми використовуємо MindMap`и.
MindMap — це діаграма зв'язків, метод структурування інформації для цілісної картини проєкту, завдання або ситуації.
Завдяки структурованому документу, замовник бачить початок шляху проєкту і його розвиток. Він може вносити корективи, щось доповнити або зовсім видалити. У маркетингу часто використовується горизонтальний майнд МЕП. Виглядає як скелет риби, який має основну лінію і багато відгалужень.
Наприклад, план за проєктом на місяць може виглядати наступним чином:
Завдяки структурі, клієнт бачить план розвитку, що робить команда і для чого. Головне питання, яке варто ставити при складанні інтелектуальної карти — «щоб що?».
Нижче ми підготували кілька онлайн-майд мепов, які з легкістю впораються зі складанням документа.
MindMaster
Онлайн-сервіс для складання інтелектуальних карт, який дозволяє користувачам візуалізувати, ділитися і представляти свої думки через Інтернет.
Miro
Онлайн-простір для планування проєкту, в яке можна додавати зображення, документи формату PDF, Google Docs. Також можна малювати, писати, клеїти стікери. Є можливість працювати з колегами з усього світу.
XMind
Desktop-додаток, в якому можна створювати інтелектуальні карти. Особливість ресурсу полягає в тому, що можна працювати одночасно з колегами над проєктом, має найрізноманітніші теми мепов і є можливість кастомизувати будь-яку деталь. XMind можна встановити як на ПК різних програмних забезпечень, так і телефон.
Використовуйте наші рекомендації та отримуйте результат вже в перший місяць роботи.
Отримайте консультацію з маркетингу від фахівців Shapoval Agency. Заповніть форму на сайті.