Як зробити ефективний ролик на YouTube
Найкращий спосіб впливу на аудиторію через рекламу на YouTube — це чіткий меседж та класний дизайн. Якщо все зробити правильно, глядач:
- додивиться до кінця;
- захоче купити;
- розповість другу.
Є правила, які допоможуть вам у цій нелегкій задачі. Давайте розглянемо їх.
Правило 1. Привернення уваги з першої секунди
- Люди дивляться YouTube для розваги, натхнення та навчання. Є кілька способів бути почутими і тримати глядача до кінця.
- Запросіть до участі у ролику відому особу, яку добре знає ваша цільова аудиторія. Так глядач захоче додивитись рекламу.
- Дослідження Google показали, що ролик не залежить від звуку безпосередньо. Було й таке, що без звуку глядач краще фокусувався на візуалі та посилі. Однак, поєднання звуку та відео збільшують відгук на рекламу на 43%.
- Ролик з гумором чи інтригою подобається будь-якому глядачеві. Це не означає, що кожне відео має бути смішним чи інтригуючим. Багато залежить від іміджу бренду та маркетингової стратегії. Головне — це запам'ятатися та викликати потрібні емоції.
- Використовуйте крупні плани у ролику. Це привертає та фокусує увагу глядача на головному.
Правило 2. Презентація бренду
Як презентувати бренд залежить від мети.
- Щоб підвищити впізнаваність бренду, покажіть, як використовується продукт у перших 5 секундах. Головне — робити це ненав'язливо та природно.
- Спочатку зацікавте сюжетом, а потім розміщуйте бренд. Чим довше глядач дивиться ролик, тим вище впізнаваність та готовність до покупки.
- Вимовляйте назву бренду з самого початку і якнайчастіше. Це підвищить ефективність реклами.
Правило 3. Взаємодія з користувачем
- Гумор стимулює користувача доглянути ролик та збільшує показники впізнаваності бренду. Якщо це підходить вашому позиціонуванню, вперед! Якщо ні, спробуйте використати емоційну напругу чи інтригу.
- Слова та звуки допомагають правильно передати посил. Ті, хто дивиться відео зі звуком на мобільних пристроях, вдвічі частіше впізнають бренд і втричі частіше згадують його, ніж інші. Навіть ті, хто тільки бачить чи лише чує ролик, добре запам'ятовують рекламу.
- Звернення до глядача
Реклама, в якій герой ролика прямо звертається до глядача, підвищує впізнаваність бренду та допомагає людині запам'ятати суть.
- Темп
Стрімкий розвиток сюжету втримує увагу глядача, особливо на мобільних пристроях. Швидка зміна кадрів захоплює глядача і не дає нудьгувати.
Правило 4. Заклик до дії
- Прямий заклик до дії збільшує ефективність реклами. Будьте щирим. Скажіть глядачеві, що ви від нього хочете: відвідування сайту, завантаження програми або підписку. Це природно для аудиторії.
- Заклик можна не тільки вимовити у ролику, але й розмістити в інших візуальних елементах: підказках або кінцевих заставках.
В цілому, на YouTube можна тестувати креативи, таргетинги та інші налаштування кампанії, щоб знаходити їх найкращі поєднання для досягнення потрібного результату.
Джерело натхнення для написання статті: http://surl.li/auyqw
Отримайте консультацію з контент-маркетингу від фахівців Shapoval Agency. Заповніть форму на сайті.