Найпопулярніші причини бану у фейсбук та як їх уникнути
Усі арбітражники з часом звикають до банів, але для новачка вони можуть стати справжнім стресом. Що ж, перша річ, яку ми скажемо, — це те, що ловити бани цілком нормально й цього не уникнути. Але ми можемо попередити деякі з видів банів, і сьогодні розкриємо всі секрети того, як мінімізувати бани на ФБ, навіть під час штормів — часів, коли фейсбук поводиться гірше, ніж зазвичай, через якісь зовнішні чинники (скажімо, вибори в США).
ЗРД (заборона рекламної діяльності)
Бан, що може виникнути при першій спробі розміщення реклами. Ділимося таємницею: часто арбітражники спеціально провокують ЗРД, щоб отримати акаунт, який його успішно пройде. Такі акаунти на ринку цінуються більше та коштують дорожче, але є й інший плюс — їх можна нафармити самотужки та продати.
Як уникнути?
Стартувати поступово, з малих бюджетів і білих крео, пробної білої кампанії. Але загалом, не радимо боятися ЗРД: простіше пройти його за допомогою фейкових документів та насолоджуватися своїм свіжим ПЗРД акаунтом.
Policy (порушення рекламної політики)
Причиною цього бану зазвичай стають використання повторюваних креативів (так-так, недостатня унікалізація власних креативів чи ж просте копіювання чужих креосів зі спай-сервісів часто спричиняються до цього виду бану), чужих або раніше заблокованих доменів, текст, що містить стоп-слова, — загалом, усе, що не підпадає під рекламну політику ФБ.
Як уникнути?
Якщо заблокували тільки РК, то варто вимкнути проблемну РК та запустити нову без порушень, виявивши, у чому ж таки полягала проблема та усунувши її. Якщо ж заблокували акаунт — теж усунути РК та написати в підтримку.
Risk Payment
Приводів до цього виду бану багато, але зазвичай секрет криється саме в ненадійних витратних матеріалах, як-от платіжках, аках, проксі тощо, або ж, якщо бан прилітає після початку РК, у низькому рівні довіри (трасту) до акаунту. Відповідно, при використанні надійних витратників і високому трасту Risk Payment можна уникнути.
Селфі
Для того, щоб обійти цей тип блокування, необхідно надіслати селфі власника акаунту в підтримку ФБ. Зробити це можна, скориставшись ШІ чи пошуком схожих людей у гуглі. Зазвичай цей вид бану виникає від використання однієї IP-адреси на багатьох акаунтах, розбіжностей у платіжній інформації, через надто високий рівень активності на акаунті тощо.
Неприпустимі бізнес-моделі
Виникає через те, що реклама нібито вводить користувачів в оману. Зазвичай причиною цього є неправильно дібраний креатив або проблеми з ФП.
Є ще кілька менш популярних причин для блокування з боку ФБ, але це — основні, з якими арбітражникам доводиться мати справу. А щоб почуватися впевнено при роботі з ФБ, зверніть увагу на курси з арбітражу трафіку від академії Arbitrage Up, адже ми навчаємо заливати трафік максимально ефективно й без зайвих втрат.